Skocz do zawartości

Początki spinningu.


MłodyWędkarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alex widocznie nie łowiłeś jeszcze dobrym sprzętem dużych ryb a zwłaszcza w morzu. Połów trochę to sam zobaczysz co to jest Jaxon (srakson) Już kołowrotkiem średniej półki wyholujesz rybę jak windą nie bawiąc się w pompowanie. Zawsze cena idzie w parze z jakością bo dobry materiał i wykonastwo kosztuje. Nie ma uniwersalnego sprzętu jak i uniwersalnych ryb, sprzęt jest detykowany do ryb i warunków.Jaxon to cena nie jakość.

Pozdrawiam

Jan

Edytowane przez okno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni rozumiem.

Spinningowałem sprzętem D.A.M. i SHIMANO, ROBINSON, SHEXPIR więc nie jestem aż tak "zielony". Mimo wszystko zostałem przy JAXON-ie. Nie twierdzę, że jest to sprzęt super-hiper-extra, ale jak dotąd nie zwiódł mnie, w przeciwieństwie do SHIMANO (wędzisko spinningowe za ok 400 PLN nie wytrzymało holu około metrowego szczupaka) i D.A.M. (kołowrotek za około 300 PLN - krawędzie szpul po rocznym użytkowaniu wyglądały jak piła zębata). Nie miałem zastrzeżeń do ROBINSON-a i SHEXPIR-a, ale to były teleskopowe wędziska i poszły do ludzi wraz z kołowrotkami.

Co do cen, nie bardzo mogę się zgodzić. Choćby przekładając to na samochody i porównując VW ze Skodą, te same części, ta sama jakość, a płaci się za znaczek na "grylu".

Zresztą jako "niedzielny" wędkarz, o niezbyt zasobnej "kieszeni", staram się uzyskać równowagę cena-jakość, a JAXON spełnia moje niewygórowane potrzeby i mieści się w moim portfelu... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...