Jump to content

Zestaw feeder do 300zł - ocena


Dobble
 Share

Recommended Posts

Cześć zamierzam kupić feedera,  moja propozycja: 

Wędzisko - Mikado Ultraviolet Light Feeder 360 90g lub Mikado Ultraviolet Heavy Feeder 360 do 120g

Kołowrotek - Okuma AK 4000 Baitfeeder lub Okuma AK 5000 Baitfeeder

Łączny koszt wynosi około 300zł. Co myślicie o takiej propozycji? Prosiłbym również o doradzenie, czy lepiej wziąć lighta czy może heavy oraz kołowrotek 4000 czy może 5000? Łowie z reguły na dużych jeziorach. Z góry dziękuje za odpowiedź. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o kołowrotek sprawa jest prosta. Tylko 5000 (masa 430 g) dlatego że 4000 (masa 304 g) jest stanowczo za malutki do ciężarów wyrzutowych i zestawów jakie będziesz stosował przy tych wędziskach.

Wędzisko musisz wybrać sam wszystko zależy od tego jak ciężko i na jakich dystansach chcesz łowić. W sumie różnica między kijami nie jest tak duża ani tak mała żeby rozmyślać nad tym zbyt długo.

Edited by ryukon1975
Link to comment
Share on other sites

Posiadam wersję Mikado Ultraviolet Heavy Feeder 360 do 120g i szczerze mówiąc kijek mnie zadowala. Łowiłem nim płotki na drgającą szczytówkę, ale karp 11 kg też mu nie straszny. W komplecie mamy kilka szczytówek w zależności od gramatury jaką będziemy łowić. Łowię głównie na zbiornikach zaporowych. Mam nadzieję, że trochę ułatwię wybór :D.

Link to comment
Share on other sites

Wybrałem wędzisko:  Mikado ultrafiolet 90g. Zastawiam się teraz nad kołowrotkiem, do takiej wedki jaka gramatura kolowrotka powinna być najlepsza? Byłem dzisiaj w sklepie wędkarskim i pokazano mi kołowrotki firmy flagman, zastanawiam się tylko nad rozmiarem? Ktoś mógłby doradzić? 

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko zdecydowałem się na zakup kołowrotka ze stajni flagmana. Niedawno również doszła zamówiona przeze mnie wędka wyżej wymieniona i jest ona lekka i nie chciałbym jej specjalnie dociążyć. Dlatego się zastanawiam czy bardziej celować w kołowrotki 300/400/500 gram? Zastanawiam się nad tym kołowrotkiem: Flagman Sherman Pro Feeder 4000 - waga 380 gram. Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi. 

Edited by Dobble
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...