Skocz do zawartości

Ktoś może pomóc ? Do magisterki potrzebne


Szarlotka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Studentka psychologii prosi o pomoc: od marca próbuję skończyć studia. Najpierw badania do kosza, bo można tylko online, bo covid. 2. Wersja okazało się, że nie każdy wydawca czy autor narzędzia wyraża zgodę na użycie go online. To mam obecnie 3. Wersję: badanie roli uważności jako naszej cechy na obraz swojego ciała i satysfakcję seksualną. 3 narzędzia stosowane także międzynarodowo. 3 minuty czasu. 

Ankieta jest anonimowa dla osób pełnoletnich. Nie trzeba być w związku. Dane będą opracowane tylko zbiorczo do przygotowania pracy magisterskiej. Niestety czas nagli, stąd kreatywne szukanie respondentów. 

aby zamknąć badanie potrzebuję 100 ankiet panów ( dlatego tu jestem, wszak to pasja bardziej panów niż pań). Czy ktoś byłby chętny pomóc?

Link poniżej

https://docs.google.com/forms/d/1py12Qd76tEDm8SbZ7u4qdGETXroba9iii59MDreIW0g/viewform?edit_requested=true

 

Za zrozumienie i chęć pomocy będę bardzo wdzięczna.

pozdrawiam

Karolina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studentka psychologii czyli pewnie feministka ale w sytuacji kryzysowej zwraca się o pomoc do mężczyzn.:) Typowe.                                                       Ankietę wypełniłem.

Edytowane przez Robs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robs napisał:

Studentka psychologii czyli pewnie feministka ale w sytuacji kryzysowej zwraca się o pomoc do mężczyzn.:) Typowe.                                                       Ankietę wypełniłem.

Feministka? Chyba nie, zależy jakie kryteria? Wiem, że jest taka grupa obecnie w Polsce, która chciałaby, aby kobiety nie miały praw do glosowania i nie mogły studiować. To wg nich tak - jestem feministką, bo uważam, że każdy powinien mieć prawo do nauki o ile chce i takim kierunku i zawodzie jakim chce. Co do studiowania -posiadanie jakiekolwiek dyplomu jeszcze o niczym nie świadczy jako o człowieku.

Natomiast generalnie nie opowiadam się za żadnymi skrajnościami :)

Dlaczego tu?

W założeniu w badaniach warto mieć równowagę. Mam dużo odpowiedzi pań. Niewiele panów. Zatem szukałam społeczności w większości męskiej i tak mi się rodzinnie kojarzy i w otoczeniu, że wędkują panowie. I to też może być ciekawe, bo przy wędkowaniu uważność może pomóc, ale czy intuicyjnie wybierają taką pasję osoby z natury uważne?

Gdyby nie covid nie miałabym tego problemu w ogóle, ale taka rzeczywistość zatem albo usiądę i będę płakać, że muszę semestr powtarzać, albo spróbuję znaleźć respondentów :)

Dziękuję serdecznie za ankietę i komentarz :) To miłe, że jest odzew i chętni, aby pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione.

A co do wyboru tego hobby przez mężczyzn, może podwaliny leżą w pierwotnych instynktach łowieckich. Klasyczny pierwotny podział, on poluje, ona dba o ognisko domowe. To może wypaczyć badanie.

Feminizm. Jestem za, o ile jest to oparte na wartościach z powstania ruchu a nie dzisiejszych wydumanych, a raczej oderwanych od rzeczywistości fanaberiach. Zdjęcie jednak nie epatuje feminizmem, zdecydowanie bardziej osobą "przytulaśną" pełną radości i empatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Docio napisał:

Wypełnione.

A co do wyboru tego hobby przez mężczyzn, może podwaliny leżą w pierwotnych instynktach łowieckich. Klasyczny pierwotny podział, on poluje, ona dba o ognisko domowe. To może wypaczyć badanie.

Feminizm. Jestem za, o ile jest to oparte na wartościach z powstania ruchu a nie dzisiejszych wydumanych, a raczej oderwanych od rzeczywistości fanaberiach. Zdjęcie jednak nie epatuje feminizmem, zdecydowanie bardziej osobą "przytulaśną" pełną radości i empatii.

Dziękuję bardzo za pomoc :) i miłe słowa :)

Tak i uważność pomaga przy opiece nad dziećmi, które potrafią nagle coś wywinąć, także balans jest zachowany. 

Właśnie walczę o ankiety panów, aby nie wypatrzyć badania. W przeciwnym wypadku mogłabym mówić tylko o roli uważności u kobiet. Także dziękuję za każde wypełnienie jak to się mówi "grosik do grosika" wierzę, że uzbieram te ankiety, brakuje mi ok 60.

Narzędzia jakie zostały użyte w badaniu to testy stosowane też międzynarodowo. W Polsce takiego badania jeszcze nie było :)

Stąd mimo, że to nie jest pierwotna wersja badania, którą przygotowałam a trzecie to wierzę, że się uda, choć czasu mam mało na zebranie tych ankiet.

Pozdrawiam serdecznie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...