Skocz do zawartości

Wisłoka


Hubert Kopala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łowi ktoś na Wisłoką w okolicy Dębicy, a jak łowić to może powiedzieć jakie efekty bo u mnie słabiuśko. Byłem ze 3 razy i jedyne co złowiłem to 4 ukleje ale na brzegu widziałem łuskę i łeb klenia w przedziale 30-40. Rozmawiałem z gościem co był z synem i ten syn złowił klenia na 10-15 i dał temu ojcu a ten włożył do nerki, prawie padłem z pożenowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury idą w dół. niektóre gatunki nadal żerują. Zmieniły się miejsca żerowania jak i pory plus żer czyli przynęty. jeśli zostaniesz przy tym co było latem to do kwietnia zostaniesz bez większych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowałem na leszcze,świnki,certy i jaźe. Łowiłem feederem w miejscu gdzie nie ma nurtu głębokość 1-3m szkłem 6km z buta w jedną stronę i naprawdę po 3 wypadach (6-ogodzinnych) zwątpiłem, i uświadomiłem że jak ryby nie ma w łowisku to nie weźmie. Dlatego nie łowie tam bo to bez rybie. Chciałem zapytać czy ktoś ma jakieś efekty bo u mnie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesienią łowie tylko na mięso. Chodzi mi o żaba, wątroba, Rosówka, pijawka końska,krewetka,filet,żywiec a nawet ostatnio wujek dał mi małe myszy to czterdziestak się uwiesił . Jeżeli chodzi o miejsca to wszędzie z wolnym nurtem i krzaczorami. Zestaw wygląda tak że na linkę główną (ja używam plecionki) nakładam ciężarek masa zależna od nurtu, ale ważne jest to żeby nie był to ten srebrny błyszczący się bo może to odstraszać rybe. Ja ciężarki robię sam z kamieni i są ok. Następnie krętlik z osłonką żeby węzła nie obijało. Potem przypon z plecionki 15lbs haczyk zależnie od przynęty. Tym zestawem łowie na feedera.To jest mój sposób na klenie który sprawdził się na małych strumykach  i średnich rzekach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...