Skocz do zawartości

Jaki sprzęt na pstrąga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakładam kartę wedkarską i powoli rozglądam się za osprzętem na pstrągi, szczupaki, klenie, okonie(wędka, kołowrotek i przynęta) nie mam za bardzo o tym pojęcia czy Panowie mogą mi coś doradzić jaki kij kołowrotek  itp cena w granicach około 300-600zł.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś dużą liczbę drapieżników które chcesz łowić dużych i małych niestety dobry spinning na szczupaka będzie okropieństwem jeżeli będziemy używać go na okonia lub klenia . A i jedna sprawa nie polecam kupowania spinningu przez neta polecałbym pójść do sklepu i potrzymać w łapkach i nim machnąć po to by sprawdzić czy ci pasuję tylko najpierw nakierować się i przemyśleć co chcesz kupić.

Edytowane przez mikolaj łódzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, grzesiekngd19 napisał:

Myślę że jak już kupie  to z myślą  również o innych łowiskach wiec dłuższa

I dobrze bo nigdy nie wiadomo co stanie się z tą rzeczką. Trzeba myśleć o kilku miejscach naraz  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ znajdziesz bardzo szeroką gamę porad.

Ja w tym sezonie też zaczynam, ale z castingiem. Mam dwa zestawy pstrągowe. Na małe rzeczki kilek ukręcony @Mekamila  168cm/4-10g/6lb/jednoczęściowa i drugą na większe rzeki SILSTAR Pinnacle Vision T 182cm/7-21g/15lb/jednoczęściowa (też przerobioną przez @Mekamila). Do obu multiplikatory DAIWA Tatula 100HSL, jednen ze szpulą 5,6g, drugi ze szpulą 11g.

Moja Pani pozostała przy tradycyjnym spinningu i też ma dwa kijki 168cm/1-7g/6lb/jednoczęściowy (@Mekamil) i seryjny OKUMA Black Rock 198cm/3-18g/10lb/jednoczęściowy. Do pierwszego kołowrotek DAIWA Fuego 1000, do drugiego KONGER Ultris Aqua 810.

Może Ci to coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...