Skocz do zawartości

Kołowrotek do spinningu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Marek_fishing napisał:

Mikado Bixlite

Nie mam zaufania do sprzętu Mikado, mocno zawiodłem się trzykrotnie i omijam tę firmę z daleka.
Nie napisałeś jaki rozmiar kołowrotka Cię interesuje, do jakiego wędziska chcesz go przykręcić, a różnice pomiędzy 1000, a 5000 są znaczne, więc trudno coś doradzić, ale jeśli chcesz coś przyzwoitego i jednocześnie taniego, celuj w modele Black Rock FD (4-łożyskowy) lub Ultris Aqua, a jeszcze lepiej Ultris FD.

(Linki wyłącznie poglądowe)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alexspin napisał:

Nie mam zaufania do sprzętu Mikado, mocno zawiodłem się trzykrotnie i omijam tę firmę z daleka.
Nie napisałeś jaki rozmiar kołowrotka Cię interesuje, do jakiego wędziska chcesz go przykręcić, a różnice pomiędzy 1000, a 5000 są znaczne, więc trudno coś doradzić, ale jeśli chcesz coś przyzwoitego i jednocześnie taniego, celuj w modele Black Rock FD (4-łożyskowy) lub Ultris Aqua, a jeszcze lepiej Ultris FD.

(Linki wyłącznie poglądowe)

@Marek_fishing Jeżeli szukasz w tym przedziale cenowym to chyba rzeczywiście, tak jak pisał @Alexspin to będą najlepsze opcje... ale z mojej strony mogę Ci powiedzieć, że znacznie lepiej dopłacić, bo różnica między takim kołwrotkiem za 120-130 zł, a takim za ~200-250 jest ogromna...
Mam tego Black Rocka FD, kupiłem go do pierwszego spiningu, a potem dokupiłem https://pleciona.pl/pl/p/Kolowrotek-Ryobi-Arctica-CF-2000/18215 (za radą @ryukon1975) jest niebo a ziemia... Black Rock jest ok, ale przy Ryobi wygląda jakby miał się zaraz rozsypać... dodatkowo jest dziwny problem z blokowaniem pałąka przy przekręcaniu korby... zacina się... podobno w każdym egzemplarzu potwierdzali to inni użytkownicy. 
Jeżeli potrzebujesz czegoś nieco lżejszego to polecam też całą serie Daiwa Ninja LT https://www.sklep-mietus.pl/kolowrotki-z-przednim-hamulcem/21576-kolowrotek-daiwa-ninja-lt-2000-043178579190.html mam takie 3 w różnych wielkościach i wszystkie spisują się fantastycznie ;) 

Linki poglądowe 
 

Edytowane przez lesnypatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...