Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam , zastanawiam się nad kupnem wędziska  DAIWA LEGALIS SPIN 240/50-100g razem z kołowrotkiem  DAIWA LEGALIS LT 5000-C oraz Plecionka Berkley Whiplash8 0,25mm i moje pytanie brzmi czy ten kołowrotek poradzi sobie z przynętami do 100gram np  SG burbot 3D 25cm/70gram lub trochę większymi. Pozdrawiam 

Napisano
4 godziny temu, Alexspin napisał:

Nie mam zaufania do Berkleya - stosuje system określania grubości oparty na absolutnie niczym

A ja pozwolę sobie na nieco inne określenie. ;) Od dłuższego czasu po cichu czytam wszelkie posty o plecionkach. Wręcz nie da się nie zauważyć, że w plecionkach zaistniało to samo, co już dawno było w żyłkach, czyli poroducent X podaje parametry prawdziwe i liczy, że towar sam się obroni, a producent Y robi opis zgodny z marzeniami wędkarzy i wie, że się sprzeda. :) 

Co do głównego zagadnienia Patryka to trudno mi cokolwiek napisać, gdyż ponad 20 lat temu wypadłem z obiegu, przestałem spinningować. Jednak w necie lub na YT poszukałbym opisów wypraw sumowych Maćka Jagiełły lub Kamila "Łysy Wąż". Oni używają ciężkich przynęt i chętnie dzielą się informacjami o sprzęcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...