Skocz do zawartości

Spławiki Middy.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witojcieeee, :)

ponieważ kompletuję sprzęt i sporo czasu spędzam na stronach różnych sklepów wpadają mi w oczy czasem takie ciekawostki jak wspomniane w tytule spławiki Middy. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was miał i testował te cudeńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z kilka czy nawet kilkanaście :D lat temu posiadałem spławiki tej firmy i powiem Tobie, że wykonane były idealnie i tak też się sprawowały. Niestety zniszczyłem je i już więcej w sklepach stacjonarnych ich nie spotkałem, albo niedokładnie sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Woldi. Spławiki genialnie precyzyjne a i pamiętam, że wtedy nie miałem zielonego pojęcia jak przeliczać ich oznaczenia. :) Niestety i moje zostały zniszczone. Spławiki te wyjątkowo nie znoszą choćby minimalnie złego traktowania. Jakieś siłowe poczynania czy kiepskie pudełko a nim się obejrzysz już będą połamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wykonanie cacy, trwałość beeee. Jeśli nie chcesz zacząć palić lepiej ich nie kupuj. Mi z chyba 10szt zostało tyle

post-1110-0-97554400-1365112661_thumb.jpg

Łamały się jak zapałki. Nawet nie. Zapałka jest mocniejsza. Wystarczyło, że dostał się do podbieraka z rybą albo miał kontakt z trzciną w czasie holu. Szkoda nerwów.

Te z przezroczystego tworzywa są wytrzymalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w zasadzie identyczne wrażenia jak moi znakomici przedmówcy, ze stosowania spławików Middy.Są to bardzo czułe i perfekcyjnie wykonane spławiki, ale niestety trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Miałem zestaw 12sztuk, czyli 4x3 rodzaje. Wagglery wykonane w całości z balsy, pękały w okolicznościach o których pisze Spławik, lub przy zbyt energicznym zacięciu.Z całego zestawu, pozostały mi tylko 3 sztuki wagglerów prostych, typu Peacock, których używam stosunkowo rzadko, na liny i karasie. Wykonane są z pawiego pióra, a więc trwalsze.W ostatnich latach kupuję tylko krajowe wersje wagglerów, chociaż z jakością wykonania bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...