Jump to content

Spławiki Middy.


wind
 Share

Recommended Posts

witojcieeee, :)

ponieważ kompletuję sprzęt i sporo czasu spędzam na stronach różnych sklepów wpadają mi w oczy czasem takie ciekawostki jak wspomniane w tytule spławiki Middy. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was miał i testował te cudeńka.

Link to comment
Share on other sites

Guest woldi

Już z kilka czy nawet kilkanaście :D lat temu posiadałem spławiki tej firmy i powiem Tobie, że wykonane były idealnie i tak też się sprawowały. Niestety zniszczyłem je i już więcej w sklepach stacjonarnych ich nie spotkałem, albo niedokładnie sprawdzałem ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Woldi. Spławiki genialnie precyzyjne a i pamiętam, że wtedy nie miałem zielonego pojęcia jak przeliczać ich oznaczenia. :) Niestety i moje zostały zniszczone. Spławiki te wyjątkowo nie znoszą choćby minimalnie złego traktowania. Jakieś siłowe poczynania czy kiepskie pudełko a nim się obejrzysz już będą połamane.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się. Wykonanie cacy, trwałość beeee. Jeśli nie chcesz zacząć palić lepiej ich nie kupuj. Mi z chyba 10szt zostało tyle

post-1110-0-97554400-1365112661_thumb.jpg

Łamały się jak zapałki. Nawet nie. Zapałka jest mocniejsza. Wystarczyło, że dostał się do podbieraka z rybą albo miał kontakt z trzciną w czasie holu. Szkoda nerwów.

Te z przezroczystego tworzywa są wytrzymalsze.

Link to comment
Share on other sites

Mam w zasadzie identyczne wrażenia jak moi znakomici przedmówcy, ze stosowania spławików Middy.Są to bardzo czułe i perfekcyjnie wykonane spławiki, ale niestety trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Miałem zestaw 12sztuk, czyli 4x3 rodzaje. Wagglery wykonane w całości z balsy, pękały w okolicznościach o których pisze Spławik, lub przy zbyt energicznym zacięciu.Z całego zestawu, pozostały mi tylko 3 sztuki wagglerów prostych, typu Peacock, których używam stosunkowo rzadko, na liny i karasie. Wykonane są z pawiego pióra, a więc trwalsze.W ostatnich latach kupuję tylko krajowe wersje wagglerów, chociaż z jakością wykonania bywa różnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...