Jump to content

Spławiki Middy.


wind
 Share

Recommended Posts

witojcieeee, :)

ponieważ kompletuję sprzęt i sporo czasu spędzam na stronach różnych sklepów wpadają mi w oczy czasem takie ciekawostki jak wspomniane w tytule spławiki Middy. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was miał i testował te cudeńka.

Link to comment
Share on other sites

Guest woldi

Już z kilka czy nawet kilkanaście :D lat temu posiadałem spławiki tej firmy i powiem Tobie, że wykonane były idealnie i tak też się sprawowały. Niestety zniszczyłem je i już więcej w sklepach stacjonarnych ich nie spotkałem, albo niedokładnie sprawdzałem ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Woldi. Spławiki genialnie precyzyjne a i pamiętam, że wtedy nie miałem zielonego pojęcia jak przeliczać ich oznaczenia. :) Niestety i moje zostały zniszczone. Spławiki te wyjątkowo nie znoszą choćby minimalnie złego traktowania. Jakieś siłowe poczynania czy kiepskie pudełko a nim się obejrzysz już będą połamane.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się. Wykonanie cacy, trwałość beeee. Jeśli nie chcesz zacząć palić lepiej ich nie kupuj. Mi z chyba 10szt zostało tyle

post-1110-0-97554400-1365112661_thumb.jpg

Łamały się jak zapałki. Nawet nie. Zapałka jest mocniejsza. Wystarczyło, że dostał się do podbieraka z rybą albo miał kontakt z trzciną w czasie holu. Szkoda nerwów.

Te z przezroczystego tworzywa są wytrzymalsze.

Link to comment
Share on other sites

Mam w zasadzie identyczne wrażenia jak moi znakomici przedmówcy, ze stosowania spławików Middy.Są to bardzo czułe i perfekcyjnie wykonane spławiki, ale niestety trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Miałem zestaw 12sztuk, czyli 4x3 rodzaje. Wagglery wykonane w całości z balsy, pękały w okolicznościach o których pisze Spławik, lub przy zbyt energicznym zacięciu.Z całego zestawu, pozostały mi tylko 3 sztuki wagglerów prostych, typu Peacock, których używam stosunkowo rzadko, na liny i karasie. Wykonane są z pawiego pióra, a więc trwalsze.W ostatnich latach kupuję tylko krajowe wersje wagglerów, chociaż z jakością wykonania bywa różnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...