Skocz do zawartości

Wędka gruntowa.


albinotrout
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Wind, a co myślisz o Daiwie, wyszukałem  Daiwa D Fish Feeder z jedną niewymienną szczytówką za 135 zł. Tylko mnie  zastanawia, brak podania CW na kijaszku: ten kijek nie jest podejrzany, że brak CW, a w opisie, do lekkich koszyczków i ciężarków?

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to oryginalna Daiwa i faktycznie ze szkockiej dytrybucji to może i warto przemysleć. Ale odnoszę wrażenie, że to chińszczyzna. Cena mówi za siebie;). A co do tajemniczej wartości cw. to znalazłem ten kij w paru innych miejscach i nigdzie jej nie podają. Jedyna informacja to że ten kij to parabolik. No i taj jedna szczytówka :( .

Aha, a kupić idzie dużo taniej niż te 135zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma opisu to ja bym nie kupił, bo potem niemożliwym jest wyegzekwowanie gwarancji. Wcisnąć mogą wszystko na fakt złego użytkowania. Z drugiej strony ile ten kij musiał kosztować i gdzie jest kwota za markę. Daiwa to znana od lat i uznana firma, nie pozwoliłaby sobie na takiego knota, chyba, że to kij od kompletu z dokładną instrukcją i opisem. Zdecydowanie podejrzewam podróbę a szkoci jak się zorientowali to momentalnie wypchnęli do "dzikiego kraju" i już towar jest legalny.

 

Aha. To drugi podejżany wyrób sygnowany znakiem tej firmy. Jakieś pół roku temu pojawił się na rynku kołowrotek, bodaj Daiwa Boxer, z nawojem żyłki za całe 100zł.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docio, a na internecie podejrzanie tani bat był, to już trzeci produkt. Swego czasu widziałem opis bacika taki ciemno zielony, Daiwy, teraz widzę, że zniknoł ze sklepów, ale na allegro jeszcze siedzi, to był zestaw wędeczka plus spławik itp. art. za śmieszną kasę :) chyba do 100, może nawet nie. Posłucham Winda, chyba lepiej już Yorka kupić :P co wy na to ;) szklany kij i machanko z feederem lekkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy wyłacznie do Ciebie. Podróby mają to do siebie, ze zawsze znajdzie się jakiś "napalony" klient, który uważa, ze trafił mega okazję. Prawda jest taka, że nawet beznadziejne (chińskie) Shimano kosztuje ok 150zł a Daiwa oprócz zakładów w Japonii ma drugi w Malezji i nie jest to tania produkcja za to dokładna i precyzyjna. Nigdy nie uwierzę, że naród tak dokładny w szczegółach nagle zapomniał umieścić kluczowej informacji na wędzisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...