Jump to content

Łowiska w okolicach Łodzi.

Conrad
 Share

Recommended Posts

cześć, poleca ktoś jakieś dobre miejscówki w okolicach Łodzi? pzdr

ściągnij sobie na telefon taką aplikację fishexpert, tam masz mapę i w całej okolicy pozaznaczane łowiska, jaki typ i zasady, gdzie masz bliżej tam jedziesz, zależy też co chcesz łowić i na co. Podaj więcej szczegółów to podpowiemy coś konkretnego.pzdr.

posiadam fishexperta. dobra apka. do tej pory obsadziłem Pęczniew, Borzewisko nad Wartą, Wilkowice nad Nerem. szukam jakiś kolejnych ciekawych miejsc do 50km od Łodzi. tam gdzie rybki biorą i okolica ciekawa, zielona.

• 2 years later...

W Rawie nie łowię. Ogólnie, to jeszcze w ZS można sobie połowić. Miedzna zdewastowana, Kotliny zdewastowane, Spała i Bugaj to samo. A do Cieszanowic i do Rawy nie chce się drzeć ponad 30 km. Zresztą, w Rawie to były kiedyś ryby, bo zarybiali ją, żeby Wałęsa mógł kija pomoczyć, ale to lata świetlne temu. A i zbiornik w Skierniewicach nie przypadł mi do gustu. Na zalew w Drzewicy mam jeszcze dalej, więc sam rozumiesz - nie chce się. Jako odskocznię, mam taki mały i cichy zalew w lesie, w Lesisku. Niby są tam i grube karasie i liny, ale olewają mnie, jedynie połowiłem tam płoci, wzdręg i okonków. Jednak już samo to, że coś się dzieje tam za każdym razem, już mnie bardzo cieszy i jest wystarczające. ;)

Dzięki za info. Na temat Rawskiego zbiornika co nieco wiem,łowiłem i codziennie jestem (nie z wędką),jednym słowem masakra..betonowe brzegi jakieś śmieszne zakazy łowienia w miejscach rzekomo niebezpiecznych dla spacerowiczów,zakazy ustawione przez zarządce zbiornika..z resztą ciekawe czemu związek wędkarski nie reaguje na to. Z roku na rok coraz gorzej z rybą na tym zbiorniku.. A od przyszłego roku zamierzam trochę powędkować i poszukuje jakiegoś godnego uwagi łowiska co by połapać coś :)

• 11 months later...
  • 6 months later...