Jump to content

Łowiska w okolicach Łodzi.


Conrad
 Share

Recommended Posts

cześć, poleca ktoś jakieś dobre miejscówki w okolicach Łodzi? pzdr

ściągnij sobie na telefon taką aplikację fishexpert, tam masz mapę i w całej okolicy pozaznaczane łowiska, jaki typ i zasady, gdzie masz bliżej tam jedziesz, zależy też co chcesz łowić i na co. Podaj więcej szczegółów to podpowiemy coś konkretnego.pzdr.

Link to comment
Share on other sites

posiadam fishexperta. dobra apka. do tej pory obsadziłem Pęczniew, Borzewisko nad Wartą, Wilkowice nad Nerem. szukam jakiś kolejnych ciekawych miejsc do 50km od Łodzi. tam gdzie rybki biorą i okolica ciekawa, zielona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

W Rawie nie łowię. Ogólnie, to jeszcze w ZS można sobie połowić. Miedzna zdewastowana, Kotliny zdewastowane, Spała i Bugaj to samo. A do Cieszanowic i do Rawy nie chce się drzeć ponad 30 km. Zresztą, w Rawie to były kiedyś ryby, bo zarybiali ją, żeby Wałęsa mógł kija pomoczyć, ale to lata świetlne temu. A i zbiornik w Skierniewicach nie przypadł mi do gustu. Na zalew w Drzewicy mam jeszcze dalej, więc sam rozumiesz - nie chce się. Jako odskocznię, mam taki mały i cichy zalew w lesie, w Lesisku. Niby są tam i grube karasie i liny, ale olewają mnie, jedynie połowiłem tam płoci, wzdręg i okonków. Jednak już samo to, że coś się dzieje tam za każdym razem, już mnie bardzo cieszy i jest wystarczające. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info. Na temat Rawskiego zbiornika co nieco wiem,łowiłem i codziennie jestem (nie z wędką),jednym słowem masakra..betonowe brzegi jakieś śmieszne zakazy łowienia w miejscach rzekomo niebezpiecznych dla spacerowiczów,zakazy ustawione przez zarządce zbiornika..z resztą ciekawe czemu związek wędkarski nie reaguje na to. Z roku na rok coraz gorzej z rybą na tym zbiorniku.. A od przyszłego roku zamierzam trochę powędkować i poszukuje jakiegoś godnego uwagi łowiska co by połapać coś :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...