Jump to content

Zażalenie na postanowienie rzecznika dyscyplinarnego – interpretacja Regulaminu

Recommended Posts

paragraf.gifW marcu 2014 roku opublikowaliśmy nowy Regulamin w sprawachprzewinień członków PZW. Regulamin ten zastępował dwa dotychczasowe Regulaminy: sądów koleżeńskich i rzeczników dyscyplinarnych. Regulamin pomimo jego zatwierdzenia przez Zarząd Główny nie doczekał się formy papierowej, choć kilkaset egzemplarzy zostało prywatnie wydrukowane na potrzebyprowadzonych przez GSK szkoleń.Regulamin będzie musiał być przeredagowany w momencie uchwalenia nowego Statutu PZW, ale już dzisiaj widzimy w nim pewne luki, które w międzyczasie zechcemy wypełnić. W dniu dzisiejszym pokazujemy Kolegom taką lukę i jednocześnie interpretujemy zapisy Regulaminu. Jednocześnie prosimy o nadsyłanie drogą elektroniczną wszystkich zauważonych nieścisłości w naszym Regulaminie, co pozwoli nam nie tylko przedstawić prawidłową interpretację tych przepisów ale i w nowym regulaminie je wyeliminuje. § 23 ust 5. Zażalenie na postanowienie ...

Wyświetl pełny artykuł

• 3 weeks later...

Z chęcią zapoznał bym się z nim, bo nie wiem jaki czytałem. Ten link co podałeś nie działa.

A co do pracy Rzecznika Dyscyplinarnego ZO PZW w Olsztynie. To czysta parodia.

Kolesiostwo w pełnym wymiarze!

10 maja wszczęto postępowanie w sprawie mojej osoby. Nie potwierdził zarzutów, a dowody jakie zebrał że to strona łamie statut PZW itd, znikły. Potem odmawia wszczęcia postępowania przeciwko tej osobie do czasu nowych wyborów w kole (na skutek rażących zaniedbań właśnie tej osoby). Ja od jego decyzji odwołuję się wyżej.

Przed wyborami wszczyna kolejne postępowanie przeciwko mojej osobie, wniosek popiera swoimi pismami na mnie których nie dostaję do wiadomości, i zaświadcza niezgodnie z dokumentacja którą posiada. Sąd koleżeński umarza postępowanie w całości 22 listopada.

Po wielu pismach i wnioskach, w końcu dostaję postanowienie jego,że niby przeprowadził postępowanie i przesłuchał świadków, i nie widzi podstaw. Dziwne, nie byli świadkowie przesłuchiwani których wskazałem, ni ja. Dowody giną..., ja nowych nie mogę dołączyć bo nie mam pojęcia o postępowaniu.

Tak więc zeznał znów nie zgodnie z prawdą, bi miał dowody ja jego winę. I nie przeprowadził postępowania. A co najgorsze, nie odesłał do organu odwoławczego mego odwołania które złożyłem zgodnie z procedurą.

Pism do tej pory nie dostałem, mimo że złożyłem już 3 pismo w tej sprawie w siedzibie biura ZO PZW w Olsztynie!

Ostatnie moje pismo "Ostateczne wezwanie do wydania pi odpisów pism", sam rzecznik odebrał w biurze ZO 21.01.2015r. I zgodnie z tym wezwaniem ma 14 dni na wydanie.

Co w tej sprawie zostanie poczynione?

Mam dość i jak trzeba udam się gdzie trzeba. I proszę tu wypowiedzieć Panie PZW

Nie patrz na mnie, to nie ja. :)

Dobre.

Teraz już wiem że to jakiś bot. nie profil...

Szkoda...

Kto mnie śledzi na portali PZW, wie o czym piszę. Bo i tam milczą. Ale termin mija i będę mógł gdzie indziej pisać.

Dziś się dowiedziałem, jeszcze jednej rzeczy. I nie wiem jak prezes mego koła mógł myśleć że te jego kłamstwo nie wyjdzie na jaw. Zaprzecza do ZO że "Komisja do spraw pozyskiwania środków/funduszy" została powołana w naszym kole.

A tu są 2 uchwały, jedna z walnego o "występowaniu o dofinansowania do urzędów itd" , druga dopełniająca tą uchwałę walnego "o powołani i uchwaleniu takiej komisji".

No cóż koło może, straci ładne dofinansowanie, które załatwiłem. A na pewno nie dam rady z taka osobą współpracować. Gdyż jest to nie realne. Bo po pierwsze będzie to sabotował, po drugie jest to mu nie na rękę, po trzecie nie da się z nim normalnie współpracować, bo łamie prawo, statut i regulamin koła PZW. A ten rzecznik tego nie widzi. Ot jakimś cudem te dokumenty giną, rozlewają mu się przed oczami. I dziwnym trafem jego sekretarka nie wysyła odwołania zgodnie z procedurą.

Zawody na dzień dziecka, pieniądze na działalność na rzecz dzieciaków, jak i piękny projekt: naprawy drogi dojazdowej do łowiska, budowy kładki do cumowania łódek i slipu. I to bez wkładu pieniędzy przez PZW, a jedynie współpracy, i złożenia projektu.

Edited by Artur z Kętrzyna

• 5 months later...

Che chłopaki.

Do tej pory nie dostałem info w swarach o których pisałem. Wysłałem teraz za potwierdzeniem odbioru. ZG tez w Hu... se leci.

odebrali 1 lipca, teraz czekam na odpowiedź.

Niektórzy mi zarzucają, że odrazu nie idę do sądu czy prokuratury.

Tylko samym zażaleniem robię sobie wrogów, bo niby jestem konfliktowy. No trudno.

Żałuję że posłuchałem się Andrzeja G, z komisji rewizyjnej mego koła. I nie odszedłem do innego koła wtedy. I żałuję tego. Bo dziś było by inaczej.

• 4 months later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...