Jump to content

Problem z wędką JAXON


Recommended Posts

Witam,

 

posiadam wędkę, a dokładnie spining teleskopowy "JAXON, ADVANCE tele 300/20 designed and engineeud by Jaxon team, lenght 3,00m c.w.5-20g JW-ADT30020". Niestety ostatnio szczytówka w niej uległa złamaniu. Jako, że nie za bardzo się znam na tym i że wędkę mam już ładnych kilka lat, nie wiem jaką szczytówkę do niej dokupić, a w internecie nic na temat tej wędki nie znalazłem. Chodzi mi o długość, grubość, tworzywo z którego mam dokupić szczytówkę, czy co tam jeszcze się podaje. Niestety nie posiadam wędki w domu, więc nie mogę z nią iść do sklepu i tam tej szczytówki dobrać i w tym cały problem. 

 

Może ktoś miał/ma takową wędkę, bądź z danych o niej, które wyżej napisałem potrafi mi pomóc i powiedzieć co mam w sklepie powiedzieć, by kupić dobrą szczytówkę, która będzie pasować ??  

Link to comment
Share on other sites

Jaxon ma chyba najlepszy sewis w Polsce, pisz, dzwoń, na pewno pomogą.

To fakt. Napisz do serwisu serwis@jaxon.pl lub zadzwoń 48 618463116. Najlepiej rozmawiaj od razu z Panem Ryszardem Osuchem, to kierownik serwisu, bardzo doświadczony wędkarz i doskonały fachowiec.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie ma tematu serwisowego. Takie dane mogłyby być lub nawet powinny być przyklejone na stałe. Duży plus, szkoda, że tylko jeden. :)

 

A może otagować odpowiednio? Wind pomyśl o tym. ;)

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...