Skocz do zawartości

Wózek do transportu sprzętu.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomożecie. Mam problemy z kręgosłupem. :(  Ale nie o to chodzi. Ceny wózek są zbyt drogie dla mnie do kupna. :(  Wiec chciałbym sobie zrobić wózek. Tylko nie wiem jak :unsure:  ... patrzałem na stronach www ale tam wszystko jest zbyt skomplikowane. Mam do dyspozycji. Jedno koło od rowera 20 i  2 koła obrotowe. :D  I jeszcze kilka kawałków drewna. :D  Chciałbym zrobić go z drewna zeby imitował mój wózek drewno fajnie to wygląda.  :D

 

Tylko nie hejtujcie :D  ... pomóżcie.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie hejtujcie

 

Obiecuję, bo nie odpowiadam na takie bazgraniny w językuuu... no właśnie. W jakim języku?

 

 

 

Pomocy.Kręgosłup. Pępka.

 

Aha! Masz kręgosłup, ale nie masz pępka? Czy może masz kręgosłup tylko do pępka? Od pępka? Nie pojmuję...  :blink:

 

Oj Pietrek, Pietrek! Popraw to i sprecyzuj. 

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, szczerze mówiąc nie rozumiem do końca Twojej prośby. Czy ze względu na problemy z kręgosłupem, nie możesz dźwigać sprzętu wędkarskiego, więc chcesz zrobić wózek do transportu tegoż sprzętu? Czy raczej chodzi o wózek na którym Ty byś się przemieszczał? Podobnie jak Jotesa, mocno intryguje mnie też jakie znaczenie w całości problemu, ma owa tytułowa "Pępka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to luknij w te fotki, które się wyświetlają po wpisaniu w przeglądarkę "magicznego hasła" - Wózek wędkarski. :P

 

Ps: Z tego co kojarzę, to szanowny rodzic jest spawaczem? Więc powinien podołać "wyzwaniu". ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chce zabłysnac ale widze ze nie dostane tu odpowiedzi

 

Już zabłysłeś. :)

 

A skoro nalegasz, to trudno odmówić, gdy ktoś tak ładnie i usilnie "prosi".

 

Masz tutaj odpowiedni wzór. Co prawda kiedyś, jak jeszcze uczyłem się nosić pieluchy tetrowe, to mnie w takim wożono, ale wtedy to był najnowszy krzyk mody. No i odszyfrowując Twoje wpisy, doszedłem do wniosku, że nowoczesność i prostota wykonania Cię nie rajcują...

 

A tutaj do wyboru, do koloru.

 

Miłego majsterkowania. Jak coś, to śmiało pytaj!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ciśnie, że chyba Ty sam. 

Największym problemem dzisiejszych czasów jest dostęp do wszystkiego i brak umiejętności skorzystania z tej możliwości.

 

Zawsze mnie zadziwia jedna sprawa a w zasadzie to kilka:

- umiesz się zalogować

- umiesz tu założyć temat

- nie umiesz napić po polsku tak, żeby wszyscy Cię zrozumieli

- nie umiesz wpisać w GOOGLE " wózek do przewożenia wykonanie "

- umiesz obsługiwać zawiłe kody z różnych gier

- pewnie umiesz skopiować wypracowanie ze ściąga.pl

 

 

Jak to jest - czekasz na gotowe ? Dostałeś kilka linków. Czy czekasz na kuriera z gotowym wózkiem ?

 

Nie zrozum mnie źle ale troszkę inicjatywy :-)

 

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beke ciśniecie widze ze te forum to tylko potrafi sie nasmiewać z tych co chcą coś samemu zrobić

 

To naprawdę nie jest śmieszne, Twój analfabetyzm powala. Chcesz coś zrobić to zacznij od nauki języka polskiego, szczególnie słowa pisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ciśnie, że chyba Ty sam. 

Największym problemem dzisiejszych czasów jest dostęp do wszystkiego i brak umiejętności skorzystania z tej możliwości.

 

Zawsze mnie zadziwia jedna sprawa a w zasadzie to kilka:

- umiesz się zalogować

- umiesz tu założyć temat

- nie umiesz napić po polsku tak, żeby wszyscy Cię zrozumieli

- nie umiesz wpisać w GOOGLE " wózek do przewożenia wykonanie "

- umiesz obsługiwać zawiłe kody z różnych gier

- pewnie umiesz skopiować wypracowanie ze ściąga.pl

 

 

Jak to jest - czekasz na gotowe ? Dostałeś kilka linków. Czy czekasz na kuriera z gotowym wózkiem ?

 

Nie zrozum mnie źle ale troszkę inicjatywy :-)

 

JK

Wasz odpowiedzi są bezsensowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, widzę, ze jedno ostrzeżenie to dla Ciebie za mało i niczego się nie nauczyłeś. Ze swojej strony tylko napiszę, ze żałuję, iż koledzy zniżyli się do Twojego poziomu, " 1 klasisty" .

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...