Skocz do zawartości

Fishing simulator 2


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś gra na tym symulatorze? Ja grałem kiedyś, potem o nim zapomniałem, a ostatnio na nowo do niego wróciłem. Dla mnie to świetna rozrywka kiedy nie mam co czytać. Jako, że jest to symulator to i pobawić się czasem można bo nie jest zbyt łatwo...Jak ktoś gra to można się powymieniać tipsami, pochwalić swoimi rekordami czy pomóc innym mającym problemy w grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind w temacie wyżej wspomniał o wspólnym graniu w propkliki, ale w fs tez można grać on line, i jest całkiem nie zła zabawa. Jak by ktoś chętny był na jakiś meczyk to możemy się ustawić, ja chętnie się z kimś zmierzę w wirtualnych zawodach wędkarskich;) Serwerów nie brakuje, mam namiary na kilka dobrych...

Pozdrawiam, Nikoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak będzie jakiś meczyk to nie zapomnijcie o mnie tylko dajcie kilka dni naprzód że meczyk się szykuje bo muszę załatwić gre kiedyś jako młody człowiek nią sie bawiłem polecam ją szczególnie na zimę minus tej gry to taki że rybki nie wyskakują z ekranu ale na-pewno nie można się na niej nudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Oooo... a powiedzcie jeszcze czy jest jakaś wersja free czy tylko płatne?? Propilki ma tę zaletę, że zupełnie legalnie możesz ściągnąć odpowiednią wersję.

FS zawsze był płatny w cenie ok 25$ z wyjątkiem bardzo mocno okrojonej wersji demo. Twórca/dystrybutor niestety bardzo szybko (kilka lat temu) zablokował oficjalną sprzedaż na teren Polski, więc jakakolwiek pełna wersja u nas na 99% jest piratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

FS zawsze był płatny w cenie ok 25$ z wyjątkiem bardzo mocno okrojonej wersji demo. Twórca/dystrybutor niestety bardzo szybko (kilka lat temu) zablokował oficjalną sprzedaż na teren Polski, więc jakakolwiek pełna wersja u nas na 99% jest piratem.

No to fakt u nas nie ma pełnej tylko piraty nie wiem jak gra chodzi w piracie na multi  ale na singel chodzi i jest dużo łowisk i sprzętu  i rybki są dość fajnych rozmiarów zależy oczywiście od sprzętu i łowiska i daty i godziny i takich tam rzeczy. Ale naprawdę idzie ładnych pare godzin zarwać na "rybach"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Jakaś część osób posiada pełne wersje FS2 i to całkiem legalnie.

Ponieważ mnie cytujesz napiszę to tylko raz i oczekuję zrozumienia.

Nigdy więcej proszę nie wiązać mnie z wypowiedziami, których treść wskazuje, że użytkownik bez jakichkolwiek zahamowań korzysta z pirackiego oprogramowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...