Skocz do zawartości

Jaki to model wędki?


Strus171
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Znalazlem oatatnio na sprzedaż taką wędke. Tylko jest jeden problem. Nie znam modelu wędki. Wiem tylko ze jest od Kongera dane techniczne opisane na wędce. Nie moge jej znaleźć w internecie w celu okreslenia jej ceny. Spotkał sie ktoś z taka wędka ? Moze ktoś ja posiada ? O ile sie nie myle jest do wedka typu match

Screenshot_20170705-185210.png

Edytowane przez hege
edycja tytułu tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest dostępna w aktualnej ofercie. Napisz do serwisu, będą najbardziej kompetentni do udzielenia informacji odnośnie modelu i ceny w jakiej był oferowany.

Osmiele się wątpić w istnienie podróbek wędek Kongera. Z calym szacunkiem dla marki ale podrabianie produktów i znaku towarowego nie ma uzasadnienia ekonomicznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dobrze pisze, bo ja mam wątpliwości co do tego Kongera.

1. Konger, nie przypominam sobie aby wypuścił niepolakierowany blank, a taki tu jest.

2. Konger kalkomanie z nazwą wędziska umieszcza pod lakierem bezbarwnym, który jest ostatnią warstwą.

3. Zielony blank to typowy kompozyt a te czarne skrzyżowane nitki to oplot kevlarowy. Jestem niemal gotów założyć się o 0,5l ;) że przy długości 450cm po zważeniu będzie ważył ok 330g.

4. Kompozyt nie przewodzi prądu czyli naklejka jest nieodpowiednia już z dwóch powodów.

5. Jak na telematch brakuje mi minimum jednej dodatkowej wolnej przelotki na szczytówce.

6. Od 2013 r. Konger nie posiadał artykułu z serii 119.

Moim zdaniem to czyjaś radosna twórczość aby zrobić w konia klienta podstawiając mu niby Kongera za 150zł, który w rzeczywistości jest bazarówką za 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Docio napisał:

Michał dobrze pisze, bo ja mam wątpliwości co do tego Kongera.

1. Konger, nie przypominam sobie aby wypuścił niepolakierowany blank, a taki tu jest.

2. Konger kalkomanie z nazwą wędziska umieszcza pod lakierem bezbarwnym, który jest ostatnią warstwą.

3. Zielony blank to typowy kompozyt a te czarne skrzyżowane nitki to oplot kevlarowy. Jestem niemal gotów założyć się o 0,5l ;) że przy długości 450cm po zważeniu będzie ważył ok 330g.

4. Kompozyt nie przewodzi prądu czyli naklejka jest nieodpowiednia już z dwóch powodów.

5. Jak na telematch brakuje mi minimum jednej dodatkowej wolnej przelotki na szczytówce.

6. Od 2013 r. Konger nie posiadał artykułu z serii 119.

Moim zdaniem to czyjaś radosna twórczość aby zrobić w konia klienta podstawiając mu niby Kongera za 150zł, który w rzeczywistości jest bazarówką za 30zł.

Napisalem do serwisu Kongera. Dostalem odpowiedz- konger primax tele match 450. Jednak nie jest to bazarowka :) nie ma juz ich w ofercie sprzedaży, a cena wahała sie w granicach 130 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo słusznie zrobiłeś. Nie spodziewałem się, że tak błyskawicznie działa serwis Kongera.

A swoją drogą nowość, której nie ma w katalogu, ma inny numer towarowy niż pozostałe wędziska serii i nie ma jej barw oraz nazwy, która jest wizytówką firmy... Ktoś ściemnia ale co mi do tego. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Docia i daj sobie spokój z taką wędką. Wypunktował kilka detali ktore daja do myślenia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości nie warto ryzykować.

Możesz kupić inną wędkę w podobnej cenie. Poszukaj opinii, sprawdź parametry i ceny. Dostosuj do swojego sposobu łowienia i budzetu. Marka wędki nie będzie miała dla ryb znaczenia, najmniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...