Skocz do zawartości

Koła wędkarskie


ambi97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolegów i koleżanki :)

Mam dwa pytania. 

1. Czy jeśli pole z podpiskiem,, Przynależność do koła'' jest nie uzupełnione czy to oznacza że nie mam jeszcze wybranego koła wędkarskiego??

 2.Czy mogę iść do któregoś z kół i dołączyć do niego?? 

 

15802377502648942748120790015097.jpg

Edytowane przez ambi97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynależność do konkretnego Koła jest z urzędu, czyli najpewniej należysz do tego, w którym zdawałeś egzamin. Komuś nie chciało się wpisać. Albo o czymś nie napisałeś.

Nie ma składki Koła, jest składka członkowska związana z przynależnością do PZW. Wpłacając w swoim Kole część z niej w nim zostanie.

Nie powinno być problemu ze zmianą Koła, jeśli będziesz chciał, podobnie jak z Okręgiem. Musisz tylko wiedzieć czego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sklep jest uprawniony do egzaminowania, to znaczy, że współpracuje w tym zakresie z jakimś kołem.

Z ewentualną zmianą przynależności nie ma problemu, wybierz okręg, w którym chcesz łowić, wybierz - należące do wybranego  okręgu - koło najbliższe miejsca zamieszkania i idź wpłacić składki. Są dwie, krajowa i okręgowa - musisz wnieść obydwie, żeby otrzymać zezwolenie na wędkowanie w wodach wybranego okręgu.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ambi97 napisał:

Egzamin zdawałem w sklepie wędkarskim nie w kole. 

Jak znam życie właściciel sklepu jest członkiem Zarządu Koła lub osobą wyznaczoną do egzaminowania. W sumie wychodzi tak jak napisał Alex.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ambi97 napisał:

Czy jeśli pole z podpiskiem,, Przynależność do koła'' jest nie uzupełnione czy to oznacza że nie mam jeszcze wybranego koła wędkarskiego??

Jeżeli masz legitymację członkowską to jesteś lub byłeś członkiem koła, które je wydało. Na pierwszej stronie jest pieczątka z nazwą, numerem i adresem koła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...