Skocz do zawartości

Kopyto...jakiej jest firmy...


Marcinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Marcinek napisał:

Witam ....jak w tytule ....poszukuje nazwy firmy czy też producenta tego kopytka

Nie mam pojęcia czyje jest tak naprawdę ale pamiętam łudząco podobne dwa. Pierwsze było firmy Relax i było dość sztywne, drugiej  firmy nie pamiętam ale było zdecydowanie elastyczniejsze. Gdyby nie ta różnica w elastyczności można by było się pomylić, oba identyczne i nawet taki sam kolor, ni to zielony, ni to oliwkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...Was..i dzieki za podpoiedzi...Nadal szukam .Podobne przynety ma S CAPE SHAD .....Traper Ripper Fan ....i oczywiście Relax....na Alli Expres też sie rozglądam i po wyszukiwaniu po zdjeciach też ....Muszę dodać że kupiłem całe opakowanie tych kopyt w tamtym roku w Brico Marche w akcesoriach wędkarskich i taka zemnie gulała że wyżuciłem opakowanie i teraz dokupił bym te gumki bo w moich wodach Warminsko Mazurskie Szczupaki Szaleją za tym kolorem i kształtem....jeszcze raz Dzieki i szukam dalej..

 

6 godzin temu, zwykły michał napisał:

Znalezione. Wstawiam zdjęcie z aplikacji i nie bezpośredniej linki. Poszukaj tego sprzedającego. 

Jotes kupił od nich spinning, ja też od nich kupuje i nigdy nie było problemu.

Screenshot_20200621-112832_AliExpress.jpg

Łał...Oj DZIEKI CI KOLEGO ...DOBRA ROBOTA....BRAWO TY.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kształt może być identyczny jednak o pracy decyduje materiał. Tworzywo tworzywu nie równe. Wspomnijcie niezwykle łowne blachy polspingu. Idealne podróbki kształtu robione przez naszych dobrych rzemieślników okazały się bezrybne ponieważ blacha, z której były wycinane i krępowane była kilkukrotnie cieńsza. W gumie wszelakiej ważna jest jej sztywność, która decyduje o pracy w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było o model. Relax czy inna duża firma będzie trzymała parametry i gumy będą zawsze takie same. Gumy z Aliexpres mogą się różnić ale to trzeba byłoby sprawdzić samemu. Chociaż nie chce mi się wierzyć że różnica może być jakaś szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Docio napisał:

Panowie, kształt może być identyczny jednak o pracy decyduje materiał. Tworzywo tworzywu nie równe. Wspomnijcie niezwykle łowne blachy polspingu. Idealne podróbki kształtu robione przez naszych dobrych rzemieślników okazały się bezrybne ponieważ blacha, z której były wycinane i krępowane była kilkukrotnie cieńsza. W gumie wszelakiej ważna jest jej sztywność, która decyduje o pracy w wodzie.

Ok...to prawda ...Sprawdzimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...