Jump to content

Recommended Posts

Witam. Chciałem się dowiedzieć więcej o tej wędce, ale nie znam się na oznaczeniach i nie potrafię znaleźć jej w internecie. Może tutaj ktoś powie mi coś na jej temat. 

IMG_20200711_143210.jpg

IMG_20200711_143229.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz sprzedać i próbujesz wycenić? Milionerem nie zostaniesz ale na kilka piw wystarczy. Jeśli na własny użytek to powinna posłużyć jakiś czas. 

Na zdjęciu widać że to Shakespeare. Brytyjska tania marka, czasem coś im wyjdzie, innym razem niekoniecznie. Taki polski Jaxon jeśli można porównywać w ten sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wędzisko może być z ok 2000 r. Oznaczenie HM określa, że to czysty węgiel, choć na dzisiejsze czasy to dość marny, oznaczenie wprowadzone w połowie lat 90-tych. Oznaczenie cw 10-30, że faktycznie może to być wędzisko match ale długość i ilość składów nijak mi nie pasuje do tych lat. No dobra na początku wieku była moda na bardzo cienkie teleskopy o wielu składach jednak długość dla tego typu wędziska to raczej nowość sprzed 2-3 lat.

Zdjęcie przelotek i uchwytu kołowrotka wiele by wyjaśniło, zdjęcia jakie zrobiłeś też wzbudzają moją podejrzliwość, gdyż bardzo mi przypomina kompozyt a nie jednolitą matę węglową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×