Skocz do zawartości

Pojemnik z przykrywką - Carpex


ważki bąk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dystrybutorem jest Robinson ale nie podają żadnych informacji, tylko wymiary Jedno zdjęcie i to wszystko. Poszukaj kogoś z bardziej poważnym podejściem do klienta.

Miałem kiedyś pojemnik tego typu, składane wiadro znaczy się. Można coś przenosić, przygotować zanętę itp Najbardziej sprawdza się kiedy ważne są kwestie transportu i przechowywania po użyciu. Innych większych zalet nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale producenci ostatnio traktują klientów bardzo niepoważnie. Pojawia się coraz więcej takich opisów (w różnych firmach) sprzętu gdzie brakuje podstawowych danych potrzebnych podczas zakupów zwłaszcza w sieci a te są aktualnie bardzo popularne. Jest to taki strzał we własne kolano. Jednak dla mnie to małe zmartwienie, nie chcą sprzedawać to niech sobie ten sprzęt trzymają. Ja nie kupię nic w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryukon1975 napisał:

producenci ostatnio traktują klientów bardzo niepoważnie

Ostatnio!? Ja pamiętam to od zawsze. Dawniej bo i tak wędkarz nie miał wyboru. Współcześnie, bo gdy nie ma opisu, to wędkarz nie może złożyć reklamacji gdy produkt nie spełnia czegokolwiek z opisu. Czy dotyczy to wyłącznie sprzętu wędkarskiego? Absolutnie nie. Dotyczy to wszystkiego, dosłownie i dlatego będę wspierał ruchy konsumenckie, które ujawniają jawną grabież na klientach, deprecjonował firmy nieuczciwe oraz wspierał firmy, które podchodzą uczciwie do klienta.

Wszechobecna deprecjacja wartości jest faktem a ja z uporem małego dziecka się jej sprzeciwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część na pewno zawsze miała i ma klienta daleko i skupia się na zysku. Jednak wcześniej tak źle nie było lub może i nie zwracałem na to uwagi. Dziś chcąc kupić głupi kołowrotek często nie jestem w stanie znaleźć jego wagi czy to w sklepie, czy nawet w katalogu. Mogę więc kupić w ciemno i liczyć na szczęście że nie będzie za mały czy za duży. Wielkość zaś jaka by nie była 3000 czy 4000 tak naprawdę nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...