Jump to content
ważki bąk

Pojemnik z przykrywką - Carpex

Recommended Posts

Dystrybutorem jest Robinson ale nie podają żadnych informacji, tylko wymiary Jedno zdjęcie i to wszystko. Poszukaj kogoś z bardziej poważnym podejściem do klienta.

Miałem kiedyś pojemnik tego typu, składane wiadro znaczy się. Można coś przenosić, przygotować zanętę itp Najbardziej sprawdza się kiedy ważne są kwestie transportu i przechowywania po użyciu. Innych większych zalet nie zauważyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ale producenci ostatnio traktują klientów bardzo niepoważnie. Pojawia się coraz więcej takich opisów (w różnych firmach) sprzętu gdzie brakuje podstawowych danych potrzebnych podczas zakupów zwłaszcza w sieci a te są aktualnie bardzo popularne. Jest to taki strzał we własne kolano. Jednak dla mnie to małe zmartwienie, nie chcą sprzedawać to niech sobie ten sprzęt trzymają. Ja nie kupię nic w ciemno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składanych wiader stanowczo odradzam ponieważ, ciężko je wymyć z zanęty itp.stara zanęta może zgnić w tych składach, i popsuć nam nową zanętę 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ryukon1975 napisał:

producenci ostatnio traktują klientów bardzo niepoważnie

Ostatnio!? Ja pamiętam to od zawsze. Dawniej bo i tak wędkarz nie miał wyboru. Współcześnie, bo gdy nie ma opisu, to wędkarz nie może złożyć reklamacji gdy produkt nie spełnia czegokolwiek z opisu. Czy dotyczy to wyłącznie sprzętu wędkarskiego? Absolutnie nie. Dotyczy to wszystkiego, dosłownie i dlatego będę wspierał ruchy konsumenckie, które ujawniają jawną grabież na klientach, deprecjonował firmy nieuczciwe oraz wspierał firmy, które podchodzą uczciwie do klienta.

Wszechobecna deprecjacja wartości jest faktem a ja z uporem małego dziecka się jej sprzeciwiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Część na pewno zawsze miała i ma klienta daleko i skupia się na zysku. Jednak wcześniej tak źle nie było lub może i nie zwracałem na to uwagi. Dziś chcąc kupić głupi kołowrotek często nie jestem w stanie znaleźć jego wagi czy to w sklepie, czy nawet w katalogu. Mogę więc kupić w ciemno i liczyć na szczęście że nie będzie za mały czy za duży. Wielkość zaś jaka by nie była 3000 czy 4000 tak naprawdę nic nie mówi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×