Skocz do zawartości

Łódka Romana 430 brać/zostawić


PZ84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić łódkę do celów wędkarskich i rekreacyjnych w przyzwoitej cenie. Akwen wodny na którym będę pływać jest nie duży ok 140 hektarów plus strefa ciszy. 

Zastanawiam się czy jest to łódź wyłącznie pod silnik spalinowy czy można spokojnie popływać na wiosłach i silniku elektrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz wiosłować i masz dość krzepy oraz samozaparcia to jak najbardziej można wiosłować. W końcu to tylko 200 kg bez ładunku a brak dulek i środkowej ławki nie powinien Cię zniechęcać.

Obudź się i rusz mózgiem, to naprawdę nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docio dla sprecyzowania to moja pierwsza w życiu łódka zwyczajnie się na tym nie znam, nie wiem czy umiem/my wiosłować nagram filmik całej rodziny jak każdy  wiosłuje to Pan oceni...

Już się obudziłem i ruszyłem mózgiem... Dzięki Panu... Przepraszam, że zapytałem o łódkę. Przecież każdy "Kowalski" spotkany na ulicy miał i pływał taką łodzią. Doskonale wie,że ta łódka ma 200kg, brak ławki i dulek, że trzeba mieć krzepę umiejętność wiosłowania, że waga, rozmiar nie robi różnicy kto płynie mężczyzna/kobieta

Dziękuję dla Pana za wysoką kulturę osobistą, uprzejmość i przekazaną wiedzę  wyczytaną z podręcznika, instrukcji... którą zapewne ja przeoczyłem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie pływałeś to jedź do jakiejś stanicy lub wypożyczalni i za dwa piwa poproś o wytłumaczenie na realnych przykładach. Łódka to fajna zabawka ale dla kogoś całkowicie zielonego może stać się przyczyną rodzinnej tragedii.

Fajnie, że się obudziłeś i ruszyłeś mózgiem, szkoda, że nadal kręcisz się w kółko. Obierz właściwy azymut i obejrzyj TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Mistrzu Docio Twoje rady i porady to naprawdę kręcę się w kółko. Na 100% jesteś doradcą Ministra transportu i Gospodarki Morskiej. Możesz zdradzić rąbek tajemnicy co doradziłeś żeby usunąć kontenerowiec który blokował Kanał Sueski i ile dostałeś za to piw? 

Mistrzu jesteś Encyklopedia wiedzy nawet wiesz, że nigdy nie pływałem mimo, że tego nigdzie nie napisałem. 

Dziękuję, za dobre rady mimo, że jesteś miłą, prostą,  infantylną osobą nie skorzystam z tak mądrych porad.

Jak chcesz zarobić kilka piw odezwij się kiedyś to dasz lekcje wiosłowania. 

Myślę, że to dobry moment, żebyś poszedł na piwko i zakończył pisanie. 

Zrobiłeś kawał dobrej roboty Super Mistrzu Dzięki

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa i tak, że własną ignorancję zakrywa się agresją, jak w Twoim przypadku. Do inwektyw, czyli Twojego poziomu mnie nie zmusisz. Informację wyciągam z tego co kto pisze, podałeś mnóstwo szczegółów. Skoro pływałeś a w rzeczonej łódce nie ma ani ławeczki, ani dulek, to tłumaczenie czegokolwiek mija się z celem, bo i tak nie zrozumiesz skoro tego nie zauważyłeś.

Jak dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
  • wind odblokował ten temat
19 godzin temu, zwykły michał napisał:

Artykuł sprzed dwóch lat, cena pewnie nieaktualna. Do poczytania

Jak rzadko kiedy udało Ci się mną wstrząsnąć. Swoją wypowiedź opierałem na aktualnej ofercie i jeśli to co wygrzebałeś jest prawdziwym tematem, to przyjdzie się bić w piersi. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Sandacz70 napisał:

Ignorancja. Ulubione słowo mistrza. Wszyscy z odmiennym zdaniem to ignoranci. 

W Twoim przypadku trzeba by było użyć innych określeń. Ani to prawidłowy wniosek, ani rzeczowa wypowiedź w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...