Jump to content

Kołowrotek do Odległościowi plus Wędka. Proszę polecić coś sprawdzonego

Metaxa1985
 Share

Recommended Posts

• Kołowrotek 2 korbkowy,  odległościowka   do 350 zł
  • Wędka 4,20 i 4,50 odległościowa, poleci ktoś coś sprawdzonego do 450 zł !:)  

Chodzi o wędkarstwo wyczynowe.

Proszę o podanie linków do strony jeśli ktoś mi coś poleci, bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Tomasz.  

Edited by Metaxa1985

• Metaxa1985 changed the title to Kołowrotek do Odległościowi plus Wędka. Proszę polecić coś sprawdzonego
  • 1 month later...
2 minuty temu, zwykły michał napisał:

Ultra wytrzymałe :) Straż pożarna używa do wyciągania samochodów powypadkowych :D

Mnie też to "uderzyło" i poszperałem. Wszedłem na stronę i od razu w zakładkę - O nas. Jest o wszystkim tylko nie o firmie. No to inaczej, jest domena to coś się dowiem. Jednak i tu porażka, gdyż tak "renomowana" firma nie jest właścicielem swojej domeny lecz dzierżawcą w ArtNet, w hoście Nazwa.pl. Kolejnym znakiem zapytania jest zakupiony park maszynowy, który został umiejscowiony w znanej fabryce Stilon w Gorzowie. Ciekawe co zrobiła fabryka ze swoim, ciągle działającym parkiem? Czyżby światy równoległe!?

No ale to tylko moje wątpliwości, które nie muszą mieć potwierdzenia w rzeczywistości i nic nie znaczy, że firma SJS Pologne Sp. z o.o jako dystrybutor a teraz właściciel żyłki Sneck jest jedynie sklepem internetowym, o tu 

sneck.thumb.jpg.aacfa6d64ae78f5d832447deeabfd134.jpg

Na szczęście firma posiada biuro nieco dalej w standardowym biurowcu.

I na tym bym mógł zakończyć ale wciąż czułem "swądek" i po rozejrzeniu się wokół siebie, nie widziałem żadnego pożaru. No to grzebię dalej jak kura w ziemi i...

Na stronie we wspomnianej zakładce stoi:

"Od 1990 roku polska firma SJS Pologne Sp. z o.o była dystrybutorem żyłki SNECK, produkowanej we Francji." 

A w KRS mają zgoła odmienne zdanie

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców:2003-03-14  (klik).

Zwróciliście uwagę na nazwiska założycieli? :) 

No dobra, drążę dalej. 

"Żyłki SNECK były produkowane przez francuską firmę Rhodia (wcześniej Rhône-Poulenc) do 2006 roku. Gdy chemiczny koncern wycofał się z produkcji żyłek ,firma SJS Pologne Sp. z o.o odkupiła linię technologiczną by kontynuować produkcję na terenie Polski. Po długich negocjacjach SJS nabyło dwie nowoczesne linie do produkcji żyłki oraz, co najważniejsze, cały know-how z dokumentacją oraz historią sięgającą lat 40 ubiegłego wieku."

Za Wiki:

Rhodia – francuskie przedsiębiorstwo z branży chemicznej, utworzone w 1998 w wyniku podziału konglomeratu Rhône-Poulenc. Zajmuje się wieloma obszarami chemii m.in. produkcją włókien i polimerów.

Rhodia w Polsce reprezentowana jest przez Rhodia Polyamide Polska sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zlokalizowany jest zakład produkcyjny Engineering Plastics (produkcja granulatów konstrukcyjnych), a także służby sprzedaży i marketingu tej jednostki biznesowej na teren Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej.

No to teraz jestem pewny, że to światy równoległe.

Ta żyłka jest naprawdę dobra. Jak miałem sklep cieszyła się bardzo dużą popularnością. Karpiowej używałem i bardzo sobie chwaliłem.

JKarp

Edited by JKarp