Skocz do zawartości

Szkółka wędkarska


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - czy w województwie Łódzkim są jakieś szkółki wędkarskie dla dzieci i młodzieży? Mam na zbyciu trochę (duży karton) drobnego wyposażenia wędkarskiego (pudełka, przynęty spinningowe, inne drobiazgi, wszystko użytkowo sprawne), których nie używam i nie będę używał. Sprzedaż ich nie ma sensu, bo byłaby mało opłacalna, a nie mam chęci dokładać, natomiast z chęcią oddam nieodpłatnie dla celów użytkowych, poglądowych i szkoleniowych dla dzieci i młodzieży.

Jedynym warunkiem jest zabranie całości.

Jeśli jakieś koło prowadzi szkółkę, lub ktoś z Koleżanek i Kolegów zna namiar na takową, proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam ale zapytałem "wujka" i mi odpowiedział. Spytałem też o kontakt do Koła i też mi odpowiedział. :) 

A przy okazji, w pierwszej chwili miałem odruch złośliwości, ale że kolega i cel zacny to odpuściłem sobie. Doskonale też wiem, że starsze osoby mają niejaki problem z ogarnięciem netu... :diabelek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alexspin napisał:

Jedynym warunkiem jest zabranie całości.

Pchasz się w  bogate nic że nie określę tego po imieniu' Z ręki do ręki a nie cuda i kłopotów z adresami i kontaktami na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 18:29, Docio napisał:

Niestety nie znam ale zapytałem "wujka" i mi odpowiedział. Spytałem też o kontakt do Koła i też mi odpowiedział. :) 

A przy okazji, w pierwszej chwili miałem odruch złośliwości, ale że kolega i cel zacny to odpuściłem sobie. Doskonale też wiem, że starsze osoby mają niejaki problem z ogarnięciem netu... :diabelek: 

Dzięki, na tę "szkółkę" też natrafiłem, niestety, to szkółka dla studentów, a oni mają większe wymagania co do sprzętu - powinien być nowy, używane wyposażenie ich nie interesuje, a najlepiej darowizna gotówkowa, to oni będą wiedzieli jak ją zagospodarować. :angry:

Ps
Nie mam trudności z ogarnięciem netu...:P

W dniu 21.10.2022 o 20:56, ryukon1975 napisał:

Pchasz się w  bogate nic że nie określę tego po imieniu' Z ręki do ręki a nie cuda i kłopotów z adresami i kontaktami na lata.

Sorry Krzysiu, ale nie bardzo zrozumiałem Twój przekaz... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alexspin napisał:

a najlepiej darowizna gotówkowa, to oni będą wiedzieli jak ją zagospodarować.

Skąd znam ten refren? Nie pamiętam.

Mój starszy sprzęt również trafiał do młodych ludzi. Ostatni raz dla dzieciaków z domu dziecka pod Grudziądzem, gdzie pracowała żona jednego z kumpli, z innego portalu. Wcześniej, ot po prostu nad wodą gdy byłem w jakimś ośrodku, albo gdy kumple mnie odwiedzali.

Wiem, wiem, trudno ze sobą taszczyć wszystko ale jakoś nigdy nie miałem sprzętu zbyt wiele.

Zwróć uwagę na pytania o sprzęt tu, na portalu. Młodzi ludzie pytają o jak najtańsze wędziska, kołowrotki, wiele razy dyskutowane o powodach takich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Alexspin napisał:

orry Krzysiu, ale nie bardzo zrozumiałem Twój przekaz... :wacko:

Opcja jest krótka i prosta masz ochotę oddać oddaj bez przyznawania swoich danych. Krótko masz i się nie znamy. Inaczej mogą wyjść różne Będziesz nasyłany milionami próśb o sprzęt i tp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 13:13, Alexspin napisał:

Mam pytanko - czy w województwie Łódzkim są jakieś szkółki wędkarskie dla dzieci i młodzieży? Mam na zbyciu trochę (duży karton) drobnego wyposażenia wędkarskiego (pudełka, przynęty spinningowe, inne drobiazgi, wszystko użytkowo sprawne), których nie używam i nie będę używał. Sprzedaż ich nie ma sensu, bo byłaby mało opłacalna, a nie mam chęci dokładać, natomiast z chęcią oddam nieodpłatnie dla celów użytkowych, poglądowych i szkoleniowych dla dzieci i młodzieży.

Jedynym warunkiem jest zabranie całości.

Jeśli jakieś koło prowadzi szkółkę, lub ktoś z Koleżanek i Kolegów zna namiar na takową, proszę o kontakt na priv.

Na FB jest grupa dla takich młodych dzieciaków. Sprawdzona, wiarygodna. Jak jest jeszcze aktualne podeślę Ci namiary.

JKarp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 14:09, JKarp napisał:

Na FB jest grupa dla takich młodych dzieciaków. Sprawdzona, wiarygodna. Jak jest jeszcze aktualne podeślę Ci namiary.

JKarp

Oczywiście, że aktualne, bardzo proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...