Jump to content

The best service

kris1313
 Share

Recommended Posts

Ponad rok temu nabyłem w Lidlu kołowrotek Crivit wielkości 5000 do moich morskich połowów. 
Nie oszczędzałem go na głębokim dorszowaniu, kąpałem w zatoce na trotkach i belonach i było OK.
Ale do czasu - po kolejnym wywlekaniu resztek sieci na wraku patrzę, a tu kabłąk pękł w miejscu obsadzenia go przy rolce prowadzącej. Jestem typem "śiobie śiam poradzę" ale nie zabrałem się do nawiercenia gniazda z tkwiącą końcówką pałąka, bo element jest obły i trudno ustawić kierunek wiercenia. Znalazłem jego pudełko z papierami , z nadzieją znajezienia części zamiennej w internecie. Czytam, a tu gwarancja jest na 3 lata, serwis w Polsce! Wysłałem maila z prośbą o przysłanie nowego kabłąk,a jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że reklamacja została przyjęta. Co dalej, co im wysłać, tu sobota niedziela i cisza. Dzisiaj po niecałym tygodniu szok - blink.png Kurier UPS pod drzwiami z pudełkiem, a w środku??? - kompletny kołowrotek, nowszy model nawet z zapasową szpulą .w00t.png 
Przysłała mi go centrala Delta-Sport z Hamburga.
Jak czytalem wiele utyskiwań na serwis innych uznanych marek, to podejście tego serwisu do klienta zasługuje na publiczną pochwałęsmile.png
post-604-0-11914300-1391534926_thumb.jpg

W Lidlu często sprzedają podobne artykuły (nie najwyższych lotów) za to są tanie więc warto zachować gwarancję i choćby wymieniać.

W końcu to niemiecka firma :)

Kiedyś udało mi się kupić w norweskim Lidlu wędzonego łososia za 20NOKów! - równowartość ok 10zł/kg

Kiedyś udało mi się kupić w norweskim Lidlu wędzonego łososia za 20NOKów! - równowartość ok 10zł/kg

No i to jest sposób na promowanie spożycia ryb.

Jak u nas pojawily się hodowle pstrąga, to ceny spadły i ta ryba przestała być luksusem.

Teraz to częściej na dorsza trzeba polować,a można było zabunkrować karton konserw w pomidorach za 5,-zeta. :lol:  no nie?

• 2 years later...

Na pewno na miano "the best service" zasługuje nasz  największy czyli JAXON. Uszkodzeniu w moim koszu uległy kostki, w których blokuje się nogi. Po prostu popękały przy dokręcaniu.

post-12-0-49905500-1472842195.jpg

post-12-0-75916800-1472842200.jpg

Napisałem maila do serwisu chcąc zamówić te kostki i bardzo miły pan kierownik odpisał mi, że jeśli przyślę mu te uszkodzone elementy to dostane gratis!!! nowe. Nawet nie zapytał o paragon czy inną podstawę do reklamacji ...

Wczoraj mi wysłali, dziś wieczorem zamontowałem i skręciłem kosz od kupy. Czy to nie nie jest "the best service" ?? ;)

Serwis w Jaxonie faktycznie jest Ok. (wiem to z praktyki). Ale...nie chcę być złym prorokiem, jeżeli jednak te nowe kostki nie są wykonane z lepszego, trwalszego materiału, to obawiam się że wkrótce będziesz pisał kolejnego maila.

To kostki z modelu "wyższego" czyli AK-KZE001. Wiem skąd się biorą te uszkodzenia, właściwie to czym są spowodowane. Jeśli będę o tym pamiętał to być może jakiś czas mi jeszcze posłuży.