Skocz do zawartości

Problem z wędką JAXON


laisib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam wędkę, a dokładnie spining teleskopowy "JAXON, ADVANCE tele 300/20 designed and engineeud by Jaxon team, lenght 3,00m c.w.5-20g JW-ADT30020". Niestety ostatnio szczytówka w niej uległa złamaniu. Jako, że nie za bardzo się znam na tym i że wędkę mam już ładnych kilka lat, nie wiem jaką szczytówkę do niej dokupić, a w internecie nic na temat tej wędki nie znalazłem. Chodzi mi o długość, grubość, tworzywo z którego mam dokupić szczytówkę, czy co tam jeszcze się podaje. Niestety nie posiadam wędki w domu, więc nie mogę z nią iść do sklepu i tam tej szczytówki dobrać i w tym cały problem. 

 

Może ktoś miał/ma takową wędkę, bądź z danych o niej, które wyżej napisałem potrafi mi pomóc i powiedzieć co mam w sklepie powiedzieć, by kupić dobrą szczytówkę, która będzie pasować ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaxon ma chyba najlepszy sewis w Polsce, pisz, dzwoń, na pewno pomogą.

To fakt. Napisz do serwisu serwis@jaxon.pl lub zadzwoń 48 618463116. Najlepiej rozmawiaj od razu z Panem Ryszardem Osuchem, to kierownik serwisu, bardzo doświadczony wędkarz i doskonały fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma tematu serwisowego. Takie dane mogłyby być lub nawet powinny być przyklejone na stałe. Duży plus, szkoda, że tylko jeden. :)

 

A może otagować odpowiednio? Wind pomyśl o tym. ;)

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...