Skocz do zawartości

Spławik znad Wisły.


Jotes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff! Paweł, widziałem, oglądałem i jestem pod wrażeniem - gratuluję i czekam na więcej! Takim wędkarzom, jak Ty powinno się "zgrać pamięć" i zachować po wsze czasy w muzeum polskiego wędkarstwa. Brawo! ;)

 

*Tak gwoli wyjaśnienia dodam, że tytuł tego tematu, jest oryginalnym tytułem programu wędkarskiego z udziałem naszego kolegi Spławika, który udało mi się dzisiaj obejrzeć w TV Adventure. 

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili, przyjechali, przypięli mikrofon i kazali opowiadać.... ;) Żeby było śmieszniej sam jeszcze nie oglądałem, bo .... byłem na rybach.  :)  Dziękuje za miłe słowa i zapraszam na FB.

 

PS Jutro jest powtórka o 13,25  kanał Adventure HD

Edytowane przez Splawik66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A o co chodzi z tymi "granicami" między mostami? Tak od 2 minuty 30 sekundy?

Ty na poważnie, czy... ;) 

Jeśli by jednak na poważnie, to wśród prymitywnych plemion istnieje pełny terytorializm i wejście na ich ziemie grozi co najmniej uszczerbkiem na sprzęcie.

Jeśli nadal nie chwytasz to pomyśl o kibolach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quartzu, o nic nie chodzi. Po prostu Krzysiek miał swoje miejsca, a ja swoje. Port, o którym wspomina nigdy, nawet dziś nie jest bezpieczny. Natomiast "gongi" można było otrzymać w miejscach gdzie operowały gangi zarabiające na rybach pieniążki. Były to bergle oraz zimowiska. Reszta to licentia poetica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta to tam nie mam. I chyba nie chcę mieć. Ale Twój profil już tam przeglądam od kilku dni.  :)

Na wiosnę? A czy ja dożyję do wiosny?  :diabelek: O lodzie nie zapominaj, jeśli oczywiście będzie. Z miłą chęcią bym popatrzył na Twoje zmagania w "dziurwach"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie tak podglądać po cichu "Permanentna inwigilacja"   ;)  Według NASA, w Europie Środkowej zima tzn mrozy około -10 będzie trwała dwa tygodnie, na przełomie stycznia i lutego... zeszłoroczna im się sprawdziła. Zobaczymy w tym. Ja jakoś do mrozów specjalnie nie tęsknię. Grzeję w domu prądem.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...