Skocz do zawartości

Rocznica


Ozet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery dni temu, była 5-ta okrągła rocznica istnienia naszego forum. Po cichu liczyłem na jakąś okolicznościową akademię, toasty, medale za zasługi w krzewieniu i propagowaniu... Garnitur od tygodnia wyprasowany, krawat starannie dobrany, kościółkowe lakierki wyglancowane i co? Cisza! Jestem tym faktem przygnębiony i zdruzgotany. :(;)

Edytowane przez Ozet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czemu.

To wszystko przez Zbyszka! Jaki garnitur, jakie lakierki! Kamizelka i wodery...!

Daniel tylko z grzeczności tego nie wywlókł biorąc winę na Siebie... ;):D :D :D

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W pierwszą rocznicę impreza była dwudniowa,dzień na morzu i dzień nad jeziorem z pieczonymi wcześniej złowionymi dorszami. Były nawet znaczki okolicznościowe na tą okazję. Po prostu małolaci jesteście :D

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posypuje głowę popiołem i obiecuję, że wymyślę sobie dotkliwa karę.

Ja również..

Na sześciolecie istnienia forum będę stał przy grillu i smażył wszystkim dorsze, jeżeli będą chętni na przyjazd do Norwegii ;) oczywiście grill odbędzie się po zakończeniu bardzo udanych i obfitych w ryby zawodach wędkarskich..nie wiem czy teraz mnie wyobraźnia nie ponosi..;)

Dziękuję wszystkim Użytkownikom za udział w życiu forum mam nadzieję, że dzięki Wam przetrwa kolejne 5 lat i więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również..

Na sześciolecie istnienia forum będę stał przy grillu i smażył wszystkim dorsze, jeżeli będą chętni na przyjazd do Norwegii ;) oczywiście grill odbędzie się po zakończeniu bardzo udanych i obfitych w ryby zawodach wędkarskich..nie wiem czy teraz mnie wyobraźnia nie ponosi.. ;)

Dziękuję wszystkim Użytkownikom za udział w życiu forum mam nadzieję, że dzięki Wam przetrwa kolejne 5 lat i więcej. 

Ha ha :lol:  Mariusz szkoda że nie na  Alasce zorganizował byś imprezę, forum i ekipa działa w Polsce.

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, tym bardziej, że po prostu przeoczyłem ten dzień. Posypuje głowę popiołem i obiecuję, że wymyślę sobie dotkliwa karę.

 

Była nad Sulejowski, była nad Narwią, nawet na puchar forum ciężko zebrać minimum a Wam się śnią imprezy ;).

To tak posypujesz sobie głowę popiołem - nie ładnie Daniel oj nie ładnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno napisał:

To tak posypujesz sobie głowę popiołem - nie ładnie Daniel oj nie ładnie

Janie, nie od dzisiaj wiadomo że najlepszą obroną jest atak. Tym bardziej że powaga stanowiska Admina, nie pozwala na okazywanie słabości. ;) I tym optymistycznym akcentem proponuję (jako autor) zamknąć temat, gdyż nie wiadomo na jakie manowce, dalsza dyskusja może nas zaprowadzić. :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jotes napisał:

No, no! Wypraszam sobie! W dyskusji padła propozycja Sulejowskiego, a to nie są manowce.

No nie Jarku, oczywiście że j.Sulejowskiego ze swoją strategiczną lokalizacją na terenie Polski, żadną miarą nie można określić jako manowce. :) Chodziło mi raczej o "manowce" w poszukiwaniu winnych zaniechań i zaniedbań w kontekście rocznicy (przypomnę - okrągłej piątej). Podejrzewam, że ostatecznie i tak wszystkiemu winien byłby ZG PZW. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind napisał:

Nie mam zamiaru nikogo atakować ani nie czuję potrzeby bronić się przed kimkolwiek.

Wspaniała deklaracja. Ojcowie pacyfizmu nie powstydzili by się takiego hasła. :);) Chętnie dołączył bym do Ciebie Windzie, ale niestety nie potrafię. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...