Jump to content

Propilki 2


wind
 Share

Recommended Posts

witam,

jedyną grą, w którą grywam związaną z wędkarstwem jest właśnie Propilki. Admin z zaprzyjaźnionego portalu co tydzień stawia serwer i każdy niedzielny wieczór spędzamy na wierceniu :P . Może gdyby zebrała się jakaś ilość chętnych ktoś postawiłby serwer ?

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 56
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • 1 month later...
 • 4 months later...
 • 9 months later...

Stary temat ale coś czuję, że Wind o mnie z tym serwerem wspomina. Reklamował się nie będę, nie wypada, decyzję pozostawiam adminom tego forum. Z mojej strony z przyjemnością zapraszam każdą i każdego o ile lubicie żartować, bawić się i używacie języka powszechnie uznanego za kulturalny.

Link to comment
Share on other sites

Więc nie ma na co czekać ;).

Każdy chętny może na stronie SSG w prawym górnym rogu znaleźć informację o terminie rozgrywki i aktualnej wersji gry.

Grywamy w każda niedzielę, o ile nieprzewidziane okoliczności nie u niemożliwią Dociowi postawienie serwera. Serwer jest czynny od godz. 19.00 Zwykle gramy do 22.30 - 23.00.Aktualnie obowiązuje wersja 0.95. Również tam znajdziecie poradnik z opisem łowisk.

Jedyne obowiązujące zasady określił już Docio:

Z mojej strony z przyjemnością zapraszam każdą i każdego o ile lubicie żartować, bawić się i używacie języka powszechnie uznanego za kulturalny.

Link to comment
Share on other sites

Poradnik nadal niepełny. Wciąż nie mogę się zebrać by przetłumaczyć dwa najnowsze łowiska.

Dodam jeszcze, że w dniu rozgrywki, zawsze niedziela od 19:00, uruchamiam serwer 20-30min wcześniej i dopiero wtedy zapodaję IP, które znajduje się pod datą i godziną. I jeszcze jedno. Nie ma z góry ustalonych łowisk. Niezmienna jest jedynie pora roku, obecnie zima, i czas rozgrywki 30min. Wodę do kolejnej rozgrywki zawsze wybiera ten który jest ostatni sklasyfikowany, więc ma szansę się odkuć. :) Gdy zostaje zapodana jedynie nazwa wody, to ustawiam na rano i normal lub all species. Jeśli jednak ktoś sobie zarzyczy inna konkurencję i/lub porę dnia, to będzie bardzo mile widziane. :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę z chłopakami połowiłem w niedzielę i powiem szczerze, że gra jest bardzo wciągająca, nie tylko dla mnie, ale również dla mojego Krzysia, któremu bardzo spodobały się spacery małym ludzikiem po lodzie, w czasie trwania zawodów:) 

Tak czy inaczej pisze się na następne wędkowanie, czyli w tą niedzielę, jeżeli będą wolne miejscówki:)

Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Ogłasza się wszem i wobec, że jutro, w niedzielę 6 dnia miesiąca października, rozpoczynamy nowy sezon połowów w dziurwach w lodzie wierconych przed ekranami naszych komputerów. Podobnie jak w sezonie ubiegły wszystkie potrzebne informacje, czyli data i godzina rozpoczęcia rozgrywek oraz numer serwera znajdziecie u Docia ;). Tam też można pobrać aktualną wersję gry.

Przypomnę tylko zasady:

 

 

zapraszam każdą i każdego o ile lubicie żartować, bawić się i używacie języka powszechnie uznanego za kulturalny.
Link to comment
Share on other sites

w dziurwach w lodzie wierconych przed ekranami naszych komputerów.

 

Oj, to ja chyba nie dam rady tego dokonać, bo u nas jeszcze nie ma lodu i nie będę mógł na mim położyć kompa, żeby przed nim wywiercić dziurę. (dowcip z gatunku ciężkich) :)

 

Spoko, ja będę, a dziurę to już w tamtym roku wywierciłem...w ekranie. ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Witam wszystkich pasjonatów wędkarstwa i gry propilkki ;) zapraszam na nowe forum związane z tą gierką www.propilkki2.pl ;)

Trzeba było uczciwie wprost napisać, że zapraszasz do rejestracji i wspólnej dyskusji a nie tak jak tu. Czytam zaproszenie, idę a tam drzwi zamknięte, lipa...

Link to comment
Share on other sites

Docio rejestracja jak wszędzie

Żeby poczytać? Pierwsze słyszę. Żeby pisać to i owszem, zgoda, trzeba wystrzegać się trolli ale żeby poczytać? Tak więc nie jak wszędzie a raczej jak gdzieniegdzie, w miejscach gdzie admini albo mają błędne pojęcie o sieci, albo przerost ego.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co Wam chodzi,ale mnie interesuje tylko realne wędkarstwo. Ponoć o gustach się nie dyskutuje,więc "bawta się dobrze dziecioki".

Edited by Ozet
Link to comment
Share on other sites

Wybacz Wind,ale te "emocje jak w realu",zupełnie mnie nie przekonują.Tyle tylko,że jest cieplej i przytulniej.Różnica jest mniej więcej taka(przepraszam za porównanie)...jak oglądanie filmów z kategorii X,a praktyką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...