Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo zgupiałem. Czy jak są zawody wędkarskie np. Odrą to muszę opuszczać stanowisko na którym łowię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A regulamin przed egzaminem na kartę czytali czy na piękne oczy kwit dali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RAPR tekst jednolity  :czytaj:
Pytalski ma bana na googlałce widać. :wacko:
A zapał do czytania złapie po pierwszej sprawie w sądzie bo jak można przestrzegać przepisów nie znając ich :diabelek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Mariuszowi chodziło o to że sobie wędkował na stanowisku, a tu nagle przyjechali robić zawody i kazali mu się usunąć ze stanowiska, a nie o to czy podczas zawodów może je opuścić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Mariusz82 napisał:
22 godziny temu, Wartburg napisał:

A regulamin przed egzaminem na kartę czytali czy na piękne oczy kwit dali?

Czytał ale nie pamięta więc pytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, jungu napisał:

Może Mariuszowi chodziło o to że sobie wędkował na stanowisku, a tu nagle przyjechali robić zawody i kazali mu się usunąć ze stanowiska, a nie o to czy podczas zawodów może je opuścić. ;)

Racja przyjeżdżam w piątek na nockę a w sobotę okazuje się że np. 7:30 wpadają i mówią że trzeba opuścić stanowisko bo tu będą zawody no i co z takim fantem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polski Związek Wyrybienia ponad wszystko. Tylko zadzwoń do nich jak rzeką płyną setki zdechłych ryb to powiedzą że to nie ich sprawa. Prawo tych spraw jest proste. Kto silniejszy ma rację. Tyczkę zaś zawodniczą na głowie "sportowca" łatwiej się łamie jak ciężką gruntówkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Mariusz82 napisał:

Racja przyjeżdżam w piątek na nockę a w sobotę okazuje się że np. 7:30 wpadają i mówią że trzeba opuścić stanowisko bo tu będą zawody no i co z takim fantem?  

Z tego co się orientuję przed każdymi zawodami muszą być rozwieszone kartki i informacją o zawodach i nie zajmowaniu stanowiska.  Byłem kiedyś na nocce nad pewnym starorzeczu Warty i nawet tam na krzakach wisiały kartki o zawodach w następny poranek.  Ekipa przyjechała przyszli, pogadali i ustaliłem z nimi że jak nie będzie  tyle zawodników  to spokojnie mogę wędkować na swoim miejscu które i tak było na końcu. Nikt problemów nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi