Jump to content

Drapieżnik w obiektywie II- temat dyskusyjny.


Nicco Puccini
 Share

Recommended Posts

Ej, a te drapieżniki to mogą być złowione, czy mam szukać w neoprenach w wodzie ich pod trzciną i pstrykać fotki, tak z innej beczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że własne.

Do puli nagród dochodzi zestaw przynęt spinningowych o wartości około 100 zł.

Sponsorem nagrody jest sklep wedkarski.com.

W przyszłym tygodniu będę wiedział dokładnie, co znajduje się w paczce, wrzucę też zdjęcia :)

Jak widać, pula nagród jest pokaźna, a chętnych póki co nie widać :P

Link to comment
Share on other sites

Witaj Rafał. Nie musisz mieć ukończonych 18 lat :) Dlaczego tylko pełnoletni uczestnicy mieli by mieć szansę udziału w konkursie? :)

Zdjęcie z 2007 roku możesz zgłaszać pod warunkiem, że jesteś jego autorem i nie było wcześniej nigdzie publikowane:) Jesli zdjęcie spełnia te warunki to śmiało możesz z nim startować w konkursie.

Pozdrawiam, nicco puccini.

Link to comment
Share on other sites

Powyższy post przeniesiony z tematu konkursowego. Przypominam- dyskusja i komentarze tutaj, żeby tam się meksyk nie zrobił potem jak zdjęć więcej będzie :)

Woldi, zdjęcie fajne. Uśmiech młodego bezcenny. Pamiętam, jak sam byłem taki mały i złapałem podobnego- skakałem z radości i się cieszyłem mocno, bo wielki do łokcia :D

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że coś się dzieje :) I dobrze Panowie, miło widzieć, że zgłaszacie zdjęcia, oby tak dalej :)

Paczka z przynętami jest już w drodze, więc niebawem pojawią się zdjęcia tychże przynęt :)

Pozdrawiam, wasz ulubiony admin- Nikoś :D

Edit:

Zdjęć nie wrzucę jeszcze, bo nie mam jak zrobić. Paczkę właśnie odebrałem. Zawiera ona: Pokrowiec na wędki, dwukomorowy cormoran o wysokości 170 cm. Ma miejsce na kołowrotki przy kijach, bardzo fajnie się prezentuje :) wartość ok 100zł.

4 paczki twisterów cormoran 6.5 cm, kolory- biały, perła z brokatem, perła z niebieskim grzbietem oraz żółty z czerwonym grzbietem. Twistery fajne, mają ciekawy duży ogon, którym to będą ślicznie zamiatać przed pyskiem drapieżnika :) wartość to chyba ok zeta za sztukę, a łącznie jest ich 40.

Do tego jest jeszcze spin wobler jaxona, holo reflex. Taki wobler, który zamiast steru ma skrzydełko wirówki :) Kolory zobaczycie kiedy wrzucę fotki.

Jest jeszcze paczka agrafek z krętlikami no 18 made by spinwal. Sam używam takich do małych woblerów albo twisterków przy okonkach albo kleniach mniejszych. Trwałe to :)

Jest jeszcze paczka agrafek dragon super lock w rozmiarze 12. Sam nie testowałem, więc nie wiem jak z nimi, ale prezentują się ciekawie i wyglądają na trwałe. Z resztą dragon chyba chłamu nie robi, nie ? :)

Za gadżety serdecznie dziękuję sklepowi www.wedkarski.com, który to zasponsorował wam tą nagrodę.

Jak widzicie, jest o co walczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Super konkurs, jestem pod wrażeniem. Sam chetnie bym wziął udział, ale jeszcze nie złowiłem zdobyczy. Moim celem jest złowienie szczupaka w ostatnim czasie poświęciłem 13 kilkugodzinnych zasiadek na żywca i kompletnie nic, ale sie nie poddaje!!!

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zwycięzca będzie mógł sobie kilka wydatków w tym sezonie odciąć :)

Żeby nie było, w regulaminie konkursu jest info, ale i tu napiszę- zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez ankietę forumową, w której każdy będzie mógł wziąć udział :)

Admini i modzi też mogą brać udział w konkursie dzięki takiemu rozwiązaniu :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Prosze moderatora o usunięcie mojego postu z konkursu drapieżniki w obiektywie, bo sie nie udało przesłać zdjęcia. Jeszcze pytanie czy musze w programie paint zmienić rozmiar i zapisać zdjecie jako nowe żeby dodać je do postu?

Link to comment
Share on other sites

Jasne że niewymiarową rybę trzeba wypuścić, tylko nie na każdym stawie jest wymiar. Żywiec wielkości złowionego szczupaka nie wybiera, troche działa selektywnie w zależności jakiego żywca użyjemy, mi wziął co prawda maluszek jednak na zdjęciu prezentuje sie urokliwie.

Link to comment
Share on other sites

zgodnie z RAPR powinny być bezzwłocznie wypuszczone do wody.

RAPR nie wszędzie obowiązuję ;). Ale cieszę się, że "wchodzi w krew". Zgodnie z zasadą, ze nie zmienia się zasad w czasie meczu zostawiamy to tak jak jest. Ale to dobry pomysł na następne takie okazje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...