Skocz do zawartości

Drapieżnik w obiektywie II- temat dyskusyjny.


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że własne.

Do puli nagród dochodzi zestaw przynęt spinningowych o wartości około 100 zł.

Sponsorem nagrody jest sklep wedkarski.com.

W przyszłym tygodniu będę wiedział dokładnie, co znajduje się w paczce, wrzucę też zdjęcia :)

Jak widać, pula nagród jest pokaźna, a chętnych póki co nie widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafał. Nie musisz mieć ukończonych 18 lat :) Dlaczego tylko pełnoletni uczestnicy mieli by mieć szansę udziału w konkursie? :)

Zdjęcie z 2007 roku możesz zgłaszać pod warunkiem, że jesteś jego autorem i nie było wcześniej nigdzie publikowane:) Jesli zdjęcie spełnia te warunki to śmiało możesz z nim startować w konkursie.

Pozdrawiam, nicco puccini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post przeniesiony z tematu konkursowego. Przypominam- dyskusja i komentarze tutaj, żeby tam się meksyk nie zrobił potem jak zdjęć więcej będzie :)

Woldi, zdjęcie fajne. Uśmiech młodego bezcenny. Pamiętam, jak sam byłem taki mały i złapałem podobnego- skakałem z radości i się cieszyłem mocno, bo wielki do łokcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś się dzieje :) I dobrze Panowie, miło widzieć, że zgłaszacie zdjęcia, oby tak dalej :)

Paczka z przynętami jest już w drodze, więc niebawem pojawią się zdjęcia tychże przynęt :)

Pozdrawiam, wasz ulubiony admin- Nikoś :D

Edit:

Zdjęć nie wrzucę jeszcze, bo nie mam jak zrobić. Paczkę właśnie odebrałem. Zawiera ona: Pokrowiec na wędki, dwukomorowy cormoran o wysokości 170 cm. Ma miejsce na kołowrotki przy kijach, bardzo fajnie się prezentuje :) wartość ok 100zł.

4 paczki twisterów cormoran 6.5 cm, kolory- biały, perła z brokatem, perła z niebieskim grzbietem oraz żółty z czerwonym grzbietem. Twistery fajne, mają ciekawy duży ogon, którym to będą ślicznie zamiatać przed pyskiem drapieżnika :) wartość to chyba ok zeta za sztukę, a łącznie jest ich 40.

Do tego jest jeszcze spin wobler jaxona, holo reflex. Taki wobler, który zamiast steru ma skrzydełko wirówki :) Kolory zobaczycie kiedy wrzucę fotki.

Jest jeszcze paczka agrafek z krętlikami no 18 made by spinwal. Sam używam takich do małych woblerów albo twisterków przy okonkach albo kleniach mniejszych. Trwałe to :)

Jest jeszcze paczka agrafek dragon super lock w rozmiarze 12. Sam nie testowałem, więc nie wiem jak z nimi, ale prezentują się ciekawie i wyglądają na trwałe. Z resztą dragon chyba chłamu nie robi, nie ? :)

Za gadżety serdecznie dziękuję sklepowi www.wedkarski.com, który to zasponsorował wam tą nagrodę.

Jak widzicie, jest o co walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super konkurs, jestem pod wrażeniem. Sam chetnie bym wziął udział, ale jeszcze nie złowiłem zdobyczy. Moim celem jest złowienie szczupaka w ostatnim czasie poświęciłem 13 kilkugodzinnych zasiadek na żywca i kompletnie nic, ale sie nie poddaje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zwycięzca będzie mógł sobie kilka wydatków w tym sezonie odciąć :)

Żeby nie było, w regulaminie konkursu jest info, ale i tu napiszę- zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez ankietę forumową, w której każdy będzie mógł wziąć udział :)

Admini i modzi też mogą brać udział w konkursie dzięki takiemu rozwiązaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jasne że niewymiarową rybę trzeba wypuścić, tylko nie na każdym stawie jest wymiar. Żywiec wielkości złowionego szczupaka nie wybiera, troche działa selektywnie w zależności jakiego żywca użyjemy, mi wziął co prawda maluszek jednak na zdjęciu prezentuje sie urokliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z RAPR powinny być bezzwłocznie wypuszczone do wody.

RAPR nie wszędzie obowiązuję ;). Ale cieszę się, że "wchodzi w krew". Zgodnie z zasadą, ze nie zmienia się zasad w czasie meczu zostawiamy to tak jak jest. Ale to dobry pomysł na następne takie okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...