Jump to content
Kordian K

Pierwszy spining jak dobrać kołowrotek

Recommended Posts

Cześć, chce zacząć przygodę ze spiningiem zamierzam łowić  szczupaki głownie z brzegu na stawach może jakieś jezioro mam blisko rzekę warte wiec pewnie tez zajrzę. Przeczytałem już trochę tematów i ilość informacji mnie trochę przygniotła, upatrzyłem sobie 2 wędki jest to 
Dragon Black Rock II 2.75m+7-30g
Dragon Street Fishing Spinn 2,75 m 7-28 g
z opinii wiem ze są to w miarę dobre i uniwersalne wędki jak na 1 wędkę do spiningu no chyba że się mylę to mnie poprawcie,  chciałbym się dowiedzieć jaki kołowrotek dobrać do którejś z nich żeby to jakoś działało i było w miarę wyważone tak do 250 zł jaką ma mieć mniej więcej wagę ? na jakie rozmiary zwracać uwagę ? Jeśli macie coś sprawdzonego możecie podesłać byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Dziękuję Panu bardzo za poświęcenie mi czasu teraz tylko czekać na sprzet

Proszę bardzo.

Na przyszłość nie pisz mi pan bo nie lubię takich tytułów. Z boku pod kółkiem z moim obliczem (jest jakie jest tego się nie wybiera  :)) znajduje się moje imię. Krzysztof jestem.

Godzinę temu, ryukon1975 napisał:

(jest jakie jest tego się nie wybiera  :))

Wybiera, wybiera, ino bez naszej akceptacji. :D 

4 hours ago, Docio said:

Wybiera, wybiera, ino bez naszej akceptacji. :D 

Można zmienić jeśli ktoś czuje taką potrzebę 

Takie "zmiany" to tylko złudzenia i kiepskie kłamstwa. Z wędkarstwa przypominają jak ja to nazywam "fejsbukowe zdjęcia ryb" gdzie każdy wyciąga do obiektywu ręce z kiepską sztuką niczym w modlitwie by urosła. Nie urośnie i wędkarza z doświadczeniem ten oklepany już do bólu trik nie oszuka. :)

14 godzin temu, Kordian K napisał:

Będę pamiętał :D

Pamiętaj, na Forum nie ma "panów". Wymagania, żeby ich nazywać "panami" mają tylko niedowartościowani fizycznie i mentalnie... ;):diabelek: