Skocz do zawartości

Wędki używane sprzedam


Robert 77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów wędkarzy.Mam do sprzedania kilka wędek które u mnie leżą i się kurzą a na pewno jeszcze komuś długo posłużą, napiszę tyle ile o nich wiem.

1.Jaxon Zoom 4m CW 5-25g brak przelotki szczytowej.Trzeba dokupić.

2.Balzer Eco GT Rotauge 4,90cm oznaczenia słabo już widoczne ale chyba 1/1560/490.Wędka kompletna.

3.Mikado Crusader 3m Casting CW 10-30g .Wędka kompletna.

4.Milo Prima Tip  500 5m , brak innych oznaczeń.Brak przelotki szczytowej.Trzeba dokupić.

5.Wędka bez oznaczeń dł 3,60 .Na zdjęciu ostatnia na dole.

W przypadku pytań proszę o kontakt.Co do ceny to wszystko do ustalenia bo nawet nie wiem ile mogą być warte.Sprzedam w komplecie lub na sztuki.

PozdrawiamIMG_20200622_190021.thumb.jpg.4417c254c1b4e927ebfd835daaa66453.jpg

Edytowane przez Robert 77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać ale jeśli to zdjęcia słabej jakości i nic nie mówiące to raczej nic z tego nie wyjdzie.

Jeśli ktoś chce coś sprzedać to wypadałoby mu napisać co chce sprzedać. W ciemno nikt rozsądny nic nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ta którą zobaczyłem.

Wszystko to co tam jest czyli trzy kije i trzy kołowrotki to góra 200 zł. Za tyle można takie same kupić nowe w sklepie. Tamte ze zdjęcia zniszczone i w niepewnym stanie. Krótkie teleskopy nie wiadomo do jakiej metody. Osobiście nie dał bym za to nic a nawet nie chciał tego za darmo.

Jeśli już by mi zależało to wolałbym wybrać jakąś podróbę na allegro. Byłby to jedna wędka nie trzy ale dopasowana technicznie do wybranej metody i dająca szansę na łowienie a nie kaleczenie wędkarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest z tej półki czyli bazarowej najniższej z niskich to szkoda wysiłku. Gdyby to było moje to nawet bym nie wystawiał na sprzedaż dlatego że trudno to rozsądnie wycenić. 11 takich wędek nie jest warte jednej dobrej. Zarówno pod względem finansowym jak i na pierwszym miejscu jako sprzęt który ma służyć wędkarzowi. Czy to do łowienia, czy do nauki wędkarstwa czy nawet tylko po to  żeby stał w stojaku.

 

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę o tysiącach za 150-200 zł można złożyć dobry zestaw. Te nie nadają się do niczego. Takie rzeczy się kupuje dzieciom do zabawy. Lepiej zaś mieć dwa dobre zestawy jak kilkanaście takich.

Pamiętaj też że to tylko ocena na podstawie zdjęcia. Znając takie "sprzęty" to już były klejone, naprawiane. Najmniejszego sensu by się w to pchać. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert 77 napisał:

Ja doskonale rozumiem, ale nie widziałeś wszystkich zdjęć a piszesz że nie warto

Po tym "sprzęcie" można ocenić wiele rzeczy. Nie tylko jaki będzie pozostały ale i wędkarza który go używał.

Kolekcjonowanie takich wędek to postój w miejscu. Myślę nie tylko o cenie ale ich parametrach technicznych. Są identyczne. około 3 m długości cw też nie różni się wiele. Kołowrotki jak cięte od miary, różnią się tylko kolorami.

Pamiętaj też że to tylko moje zdanie. Zawsze jak napisano wyżej możesz je kupić i ocenić.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałem wiedzieć co powiedzą inni,cena wydała mi się w miarę ok,wędki teleskopowe i składane , wszystkie z kołowrotkami i sporo dodatków, to wszystko po zmarłym wędkarzu, pomyślałem że warto zaryzykować i odkupić to wszystko.Dlatego postanowiłem zapytać tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawy hurtowe są dostępne i na allegro. Poszczególne elementy nie pasują do siebie i są z najniższej półki cenowej. Jednak nie to jest najgorsze.Najgorsze jest pytanie tylko czy warto kupować coś takiego jeśli później 50 % z całości zalegnie na półce lub popsuje się przy pierwszym użyciu?

Zrobisz jak uważasz ja jednak wolę sam złożyć przykładowo zestaw z wybranych elementów. Obecnie w związku z sytuacją wodną na rzekach sam chcę uzupełnić sprzęt do method feeder. W kilka dni nie tylko znalazłem wszystko co potrzebne za niewielkie pieniądze ale nawet poznałem firmy o których istnieniu nawet nie wiedziałem.

Jeśli cena jest dobra to może są tam przykładowo dwa wędziska które w całości zwrócą wydatek?

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wszystkie zdjęcia.

Niestety zdania nie zmieniłem. Te wiaderka z kołowrotkami w częściach czy przelotkami z mojej młodości to cofnięcie się o kilkadziesiąt lat.

Jedynie ta wędka z dolnikiem korek/pianka wygląda na ciekawą.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...