Jump to content
Adrian9

Uszkodzona wędka ?

Recommended Posts

Kupiłem nową wędkę spinningową firmy Konger dwu elementową i zauważyłem, że w środku pierwszego elementu coś się przemieszcza. Na 99% jest to element chyba gumowy na końcu wędki. Jako że dopiero zaczynam z wędkowaniem prosiłbym o opinię czy mam ją reklamować czy lepiej dać sobie z tym spokój i łowić tak jak jest.

Szczerze nie widzę abym samodzielnie to naprawił a trochę słabo że wędka za 400 zł ma taką niedoróbkę i coś lata w środku. Podjadę z tym sprzętem do Kongera bo mam blisko.

Edited by Adrian9

Ja na twoim miejscu bym ją oddał. Nową wędkę kupujesz nie po to żeby musieć znosić jakąś niedoróbkę. Wydając pieniądze, oczekujesz, że wędka będzie sprawna, dobra i przede wszystkim gotowa do użycia od razu. 

Z oddaniem nie da rady ponieważ minęło 14 dni na zwrot. Liczę na pomoc jutro Kongera. Chyba na miejscu mają serwis ?

16 godzin temu, Adrian9 napisał:

Kupiłem nową wędkę spinningową firmy Konger dwu elementową i zauważyłem, że w środku pierwszego elementu coś się przemieszcza. Na 99% jest to element chyba gumowy na końcu wędki. Jako że dopiero zaczynam z wędkowaniem prosiłbym o opinię czy mam ją reklamować czy lepiej dać sobie z tym spokój i łowić tak jak jest.

Reklamuj daj zarobić serwisowi.

Byłem rano u Kongera i nie było żadnych problemów z reklamacją. Po 2 minutach dostałem nową wędkę. Wielki plus dla nich za podejście do klienta.