Jump to content
Dario1906

Na gotowe zestawy

Recommended Posts

Siemanko koledzy i koleżanki mam małe pytanko czy macie może pomysł na zrobienie jakiegoś pojemnika na ułożenie gotowych zestawów do bata?? Może są jakieś do kupienia nie mogę znaleźć☹️☹️ z góry dzięki.Pozdrwiam

Kup szeroką tubę do spławików.

Drabinek zabrakło, czy czegoś nie rozumiem?

33 minuty temu, Docio napisał:

Drabinek zabrakło, czy czegoś nie rozumiem?

Nie chodzi mi jakies opakowanie pojemnik na gotowe zestawy które są już nawinięte na drabinkach

Aaaaa, nie załapałem :) No to sprawdzą się wszelkie twardsze pudełka, np pojemniki na żywność, niekoniecznie jakieś wypasione i koszmarnie drogie. Na przykład takie albo takie. Szału nie ma ale swoją rolę spełnią te największe. Te mniejsze można wykorzystać w domu, na atraktory, składniki zanęt albo drobne aksesoria. Podobny komplet wykorzystałem u siebie na różne śrubki, złączki itp. Taniocha w porównaniu do jakichś szufladkowych dedykowanych.

Można też wykorzystać małą skrzynkę narzędziową, np taką. Wystarczająco duża nie tylko na zestawy ale i inne akcesoria się zmieszczą na tackę a cena wręcz śmieszna.

Kupiłem zwykłe pudełko wędkarskie z dzielonymi przegrodami. Wchodzą dwie lub trzy drabinki w jedną przegrodę. Nie mam tego wiele więc się mieści.

Edited by zwykły michał
Dopisek