Skocz do zawartości

Początki Wędkarstwa


Blanchitos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blanchitos napisał:

Chcę zacząć wędkować, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Jakieś rady? ;);)

Witam Panie Marcelu.

Widzę że mamy do czynienia z niezłym żóltodziobem :P. Ale spokojne - sam byłem kiedyś taki jak Pan. Wędkarstwem zaraził mnie mój świętej pamięci dziadek. To był gość! A co do rad - tak jak Panowie wyżej doradziłbym przejść się na lokalne łowiska i po prostu popytać bardziej doświadczonych. Wędkarze to swego rodzaju organizm, lub nawet można powiedzieć rodzina - Na pewno wyciągną pomocną dłoń mniej doświadczonym.

Ponadto w tych czasach dobrą sprawą jest serwis Youtube. Można znaleźć tam wiele filmików z poradami. Na dole podsyłam Panu link do moim zdaniem wartych uwagi filmów.

1. https://www.youtube.com/watch?v=KJykNtGjoQQ

2.https://www.youtube.com/watch?v=c_EYa444mYg

3.https://www.youtube.com/watch?v=EYl1XA_4zmA&t=172s

Moim zdaniem ważne jest również, by na swoją pierwszą "wyprawę" zabrać ze sobą kogoś doświadczonego kto Panu pomoże.

Z uśmiechem na twarzy pozdrawiam i życzę powodzenia.

Edytowane przez Karpionator17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
11 godzin temu, Fanatyk5 napisał:

(...) kup jakiś w mirę dobry sprzęt na początek.

... i jeśli Ci się nie spodoba, wyrzuć duże pieniądze. Takie rady wsadź sobie w swoje gumofilce!

11 godzin temu, Fanatyk5 napisał:

Zacznij od karty wędkarskiej (...)

Papuga też tak potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Alexspin napisał:

... i jeśli Ci się nie spodoba, wyrzuć duże pieniądze. Takie rady wsadź sobie w swoje gumofilce!

Papuga też tak potrafi...

Napisałem o rzeczy podstawowej karcie wędkarskiej a dobry sprzęt miało oznaczać nie bardzo bobry sprzęt ani bardzo słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fanatyk5 napisał:

Napisałem o rzeczy podstawowej karcie wędkarskiej a dobry sprzęt miało oznaczać nie bardzo bobry sprzęt ani bardzo słaby

1. Gdybyś umiał nie tylko pisać, ale również czytać, dostrzegłbyś, że o karcie pół roku temu pisał @Wind.

2. Bobry mają przeważnie dobry sprzęt hahaha.gif. Natomiast dobry sprzęt to wydatek rzędu 700-800 PLN, bardzo dobry to już między 2000-5000 i więcej. Gdybyś myślał nie doradzałbyś nikomu początkującemu wydatku 700-800 PLN. Gdybyś myślał logicznie, doradziłbyś sprzęt średniej klasy max 500.- PLN. Niestety Twoje "parcie na szkło"  pozbawiło Cię logiki i instynktu samozachowawczego. Powodzenia.

To byłoby na tyle, wyłączam się z dyskusji. Over and out!

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alexspin napisał:

1. Gdybyś umiał nie tylko pisać, ale również czytać, dostrzegłbyś, że o karcie pół roku temu pisał @Wind.

2. Bobry mają przeważnie dobry sprzęt hahaha.gif. Natomiast dobry sprzęt to wydatek rzędu 700-800 PLN, bardzo dobry to już między 2000-5000 i więcej. Gdybyś myślał nie doradzałbyś nikomu początkującemu wydatku 700-800 PLN. Gdybyś myślał logicznie, doradziłbyś sprzęt średniej klasy max 500.- PLN. Niestety Twoje "parcie na szkło"  pozbawiło Cię logiki i instynktu samozachowawczego. Powodzenia.

To byłoby na tyle, wyłączam się z dyskusji. Over and out!

3 godziny temu, Alexspin napisał:

 

Słowem sprostowania

1.Napisałem jeszcze raz o karcie  ponieważ chciałem zacząć od początku.

2. Jeśli ktoś źle mnie zrozumiał bardzo przepraszam słowem sprostowania chodziło mi o sprzęt do 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...