Jump to content

Sezon podlodowy 2012-2018


wind
 Share

Recommended Posts

Sprzęt w zasadzie skompletowany, pozostało jeszcze do kupna; sztuczna ochotka, kilkanaście mormych, żyłka 0,12 no i wyczajenie w jakie dni i w których sklepach będzie pojawiać się świeża ochotka. W samym tylko styczniu całe dwa tygodnie spędzę nad jeziorem, więc odbije sobie zeszłoroczny sezon :D. Mam nadzieję, że lód dopisze :ph34r: i ryba zacznie już się gromadzić w głębszych partiach jeziora. Na pewno zdam fotorelację, bo aparat biorę na 100%.

Link to comment
Share on other sites

witam. 3 dni temu nadarlem okoni po 25 cm i wiekszego 28 cm.wczoraj i dzis male albo nic. jedna stynka spodobala sie szczupakowi i uciekl z blacha. i dobrze. jutro kolejne starorzecz do wiercenia. cisnienie wysokie i lipa. pozdro 4 all

Link to comment
Share on other sites

Kamil, a gdzie na Pomorzu konkretnie pomieszkujesz? W Trójmieście i okolicach był czas, że chłopaki połowili, jednak teraz to już chyba lód zdecydowanie za słaby. Mam cichą nadzieję ;) połowić jak człowiek ;), z brzegu na długiego kija.

Link to comment
Share on other sites

okoniarz, tutaj na Kaszubach była bardzo długa odwilz i lód jest cięki, a nawet jeżeli miejscami gruby, to strasznie kruchy. Poczekaj z tym urlopem.

 

PS. Temperatura ciągle się wacha między -3 a 2.

Edited by Kadebla
Link to comment
Share on other sites

  • wind locked this topic
  • wind pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...