Skocz do zawartości

Wakacje - planowanie


Docio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W okolicach Gdańska nie ma nic ciekawego :( przynajmniej na tyle aby targać się tyle km ;)

 

Chyba nie ma nic lepszego, niż wyspa Sobieszewska. Jak chcesz świętego spokoju to tylko tam, nawet żadnej knajpy z prawdziwego zdarzenia nie ma w co po niektorych wioskach(no moze to nie jest argumen za :P) , zero gówniarstwa i umpa umpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma nic lepszego, niż wyspa Sobieszewska. Jak chcesz świętego spokoju to tylko tam, nawet żadnej knajpy z prawdziwego zdarzenia nie ma w co po niektorych wioskach(no moze to nie jest argumen za :P) , zero gówniarstwa i umpa umpa.

 witaj,

chyba masz inną wyspę sobieszewską na myśli ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie od tej wyspy?!

 

Fajna dziura, most wyremontowany, okolice rybne... sporo atrakcji związanych z fosforem, promieniowaniem... :ph34r:

 

Sandacze, lechory i inne rybki w zasięgu kija.

Bolenie też ochoczo walczą...

Gdybyśta mieli trochę chęci mogę popływać z Wami po Martwej Wiśle.

Jakiś nocleg tysz można zorganizować.

 

Telefon wyłączam dopiero o 23-ciej (507 090 858)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obaj czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością, z ciekawością, może nawet z niepewnością. I wreszcie, pomimo przeciwności losu i złośliwości rzeczy martwych ;) , udało się. Bez "miśka" na parkingu nie dało rady :D. Najważniejsze, spełniły się oczekiwania, mam nadzieję że wzajemne. Czas jaki mamy jest krótki i będziemy czerpać te chwile pełnymi garściami. Z nadzieją, że to pierwsze z wielu spotkań ....

 

post-12-0-84983100-1373834714_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nadrabiaćpóki jakaś sensowna łączność jest. :) 

Wind pisze prawdę, bez miśków nie mogło się obejść. W końcu kilka lat czekały na realizację. :) 

Pogoda pod przysłowiowym psem. Nie jest o tyle zimno co wieje z każdej strony i trudno się gdziekolwiek schować.

Bolonka "ochrzczona". Wczoraj dopadłem ni to połć, ni to krąp, ni to leszcz wielkości dłoni. W każdym razie płetwy to miało, więc chyba ryba. :D Dziś rano z kolei padł jazgar wielkości żywca okoniowegoi płoteczka niewiele od niego większa. Przezbrajam zestaw na cięższy bo na tym wietrze nie wiem czy bierze, czy wiatr zatapia.

Na feederku zanęta zadziałała. Po wczorajszym wstępie w postaci leszczyka większego od dłoni dziś już dwa trzydziestaki. No niech się rozkręci to może i coś się poszaleje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać że wypoczywa,jakby prosto z wesela przyszedł trochę posiedzieć nad wodą.(Przepraszam za ewentualną zamierzoną złośliwość)Miłego wypoczynku Dociu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna wróciłem do ludzi,w pełnym znaczeniu.Co tu dużo mówić,po długim jak dla mnie weekendzie,teraz "zdycham jak pies ". Zły jestem na siebie okropnie.Ale maślanka i sok pomidorowy regenerują mnie nieco.Ale cytrynówki zazdroszczę, wyobrażam sobie woltaż jeżeli trzyma kilka dni.Poważnie mówiąc wyobrażam sobie Docio że wypiłeś jednego "sznapsika."Bo jakoś nie wydaje mi się,żebyś należał do tych co głęboko wchodzą "w temat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ze mnie i z Winda takie pijoki jak z latających ryb ptaki.

 

Potwierdzam, flaszka przywieziona prze Docia chłodzi się już 1,5tyg i coś czuję, ze spożyta zostanie (albo i nie ;) ) "następną razą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to właśnie Docio cenię Ciebie,ot po prostu szczerość aż do bólu.Pierwsze scenki istnie jak z Barei,później fajnie. Pytanie raczej do Winda,czy Wycztok to jest to łowisko o którym dywagowaliśmy pół roku wstecz,jak tam łowić na 0.5m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś woda magiczna. Jak tylko pierwsze światło przenikające przez namiot obudziło mnie, czyli tuż przed 5:00, to po wygrzebaniu się z nory szczęka lekko mi opadła. Nie jestem romantykiem ale było cudnie, mgliście, magicznie, aż żal było mącić ten nienaturalny spokój spławikiem.

Niestety dziś to już trzeci z kolei dzień kiedy jezioro jest jak martwe. Zero brań białej ryby za to drapieżnik ucztuje w najlepsze.

No tak, znów kłamię. :) Nie może być zero brań. Wczoraj pod wieczór miałem jedno na feederku, zacięcie udane i padł leszczyk nieco mniejszy od tego co złowił Wind. :)

 

A przy okazji. Mam już kolejny plan. :) Od połowy sierpnia razem z Jotesem koczujemy nad Zalewem Sulejowskim. Niby jest to w ramach spotkania SSG ale wszyscy chętni będą mile widziani. To szczególnie dobra propozycja dla tych co pytają o łowiska koło Łodzi a Jotes zna Sulejów jak mało kto. :) 

Bliższe, wstępne informacje pod linkiem.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do Winda,czy Wycztok to jest to łowisko o którym dywagowaliśmy pół roku wstecz,jak tam łowić na 0.5m?

 

Dokładnie @Ozet, to to łowisko, tyle, że opisywana miejscówka znajduje się w innym rejonie jeziora. Docio łowi na jakimś 1-1,5wody, czyli na "głębinie" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiejszy dzień można zaliczyć do bardziej burzliwych podczas mojego pobytu. Choć od rana woda sprawiała wrażenie "wielkiej studni", to wieczorem, po przybyciu wujka Winda można dzionek podsumować fragmentem piosenki z Kabaretu Starszych Panów. :) 

"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj,

Choć szron na głowie, choć nie to zdrowie, to w sercu ciągle maj." :D 

...z cytryną w tle. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczynam już przebierać nóżkami .... coraz bardziej :). Jeszcze tylko sprawdzenie sprzętu, materaca i namiotu,  muszę kupić menażkę ... , hmm trasa "obcykana" i zaplanowana, gps-y ustawione już się wyrywają w drogę ;). Aha, i "szkodnik" sprzedany, chyba lepiej zostawić, po co targać sztucer taki kawał drogi? ;). I sól ;). Aaaa, i cytrynówka dojrzewa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...