Skocz do zawartości

Jaki kij spinningowy i kołowrotek ?


damianoooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ciągle przeszukując internet w poszukiwaniu wędziska okoniowego z myślą,

że znajdę coś tańszego ale równie dobrego co dragon express 2,70m cw 2-12g

natknąłem się na fajnego kongera leciutki jak na 2,70m i cw do 10g za około 150zł z przesyłką,

chyba, że ktos odbiera osobiście to do 135zł ma według mnie dobre wędzisko na okonia

i inne małe drapieżniki.

Drugie wędzisko to Mistrall Siro  również delikatna wędeczka z cw do 11g za około 150zł.

 

Zauważyłem też jedną rzecz jeżeli chodzi o Jaxona- firma ta robi chyba najcięższe wędziska.

Przeglądając wędki do 200zł Jaxon miał je najcięższe, wiadomo,

że chodzi tu o różnice 30 - 40g ale zawsze to coś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuciła mi się wędka Corman GTS, wydaję mi się, że warto na tą serie zwrócić uwagę.

 

Hehe! Pomijając fakt, że nie widzę dla siebie odpowiedniego, bo interesuje mnie kijek do 12 g i 2,4 m, to jakoś tak razi w oczy pod każdym z nich, że jest najzwyczajniej w świecie... "Niedostępny". Ani sztuki nie mają. Ale oferta, trzeba przyznać, ciekawa. ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomijając fakt, że nie widzę dla siebie odpowiedniego, bo interesuje mnie kijek do 12 g i 2,4 m,

 

Jarku dlatego napisałem, "każdy lubi to co lubi"

 


akoś tak razi w oczy pod każdym z nich, że jest najzwyczajniej w świecie... "Niedostępny"

 

Niby nowość na 2016, może dlatego i jeszcze nie dostali konteneru do sprzedaży :D

 


Ale oferta, trzeba przyznać, ciekawa.

 

Dokładnie tak jak, mówisz nie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, jest kijek Corman GTS Ultra Light 2,60/3-12, to tylko o 20cm dłuższy.

Napisz do sklepu, pewnie zapomnieli udostępnić, tak mieli z nowym kołowrotkiem JAXON-a Serinys GTX, jak zapytałem o dostępność, to okazało się, że przeoczyli i od razu udostępnili.

       
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację, ale jeśli poszukuję konkretnego modelu, to nie jest tak "hop-siup". Sklepy stacjonarne nie mają zwykle tak szerokiego asortymentu jaki jest w ofercie internetowych, bo nie robią nadmiernych zapasów, a internetowe mają często w ofercie to, co dopiero sprowadzą od producenta na Twoje zamówienie.

Poza tym pomachanie "na sucho" to zupełnie coś innego niż próba nad wodą. Miałem takie cztery przypadki, że machanie w sklepie dało wrażenie, że kij jest OK, a później po wędkowaniu, trzy kijki poszły sobie do nowych użytkowników, a jeden po trzykrotnej reklamacji wrócił do producenta.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

na jesieni szukałem spinningu i trochę się nałalizłem do sklepach. Nie wiem czy już kupiłeś ale nawet jeśli to może innym się przyda. Ze swojej strony jedno z lepszych wrażeń w cenie ok 200 zł zrobił na mnie Robinson diplomat perch jig, dwuczęściowy spinning do lekkich wyrzutów (idealnie na np. na okonia) Ogólnie wędka bardzo porządnie wykonana, świetna akcja szczytowa. Później w wolnej chwili wrzucę może kilka fotek jej z bliska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...