Skocz do zawartości

Pytania o sandacza.


Bololeszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panow. Pytanie skierowane do lowcow sandaczy choc niekoniecznie. Pozwolcie ze zaczne od opisania mojego jeziora i wtedy zadam kilka pytan. Jezioro naturalne 300 h jezeli kogos to interesuje nazwa trupel w miejscowosci szwarcenowo. Plywaja tu sandacze z pewnoscia sam zlowilem jednego jako przylow. Jezioro to ma dosyc malo rozmaicone dno wiekszosc to blat okolo 5-6 m glebokosci pokryty warstwa mulu , jedna gorka kamienna bardzo malutka. Jesyne spady to spady od brzegu do zbiornika. Teraz moje pytania. Chodzi mi glownie o lokalizacje znam to jezioro dosyc dobrze posiadam echo widze sporo osob lowiqcyxh sandacze lecz zadko biora w porownaniu do liczby lodek polujacych na nie co dziwne sztuki niewymiarowe prawie nie padaja wiekszosc miedzy 2-3 ostatnio bylem swiadkiem 7 kg okazu. Do rzeczy zaczynam dopiero z sandaczem moze pomozecie wytypowac jakies miejsca gdzie mozna go szukac wiekszosc lodek stoi na blacie 6 m mikkie dno lowia lecz zadko moze sandacze poprostu sa gdzies indziej

 

Czy moze nie maja apetytu lub jest ich niewiele jestem prawie co dziennie kilka godzin na wodzie od czerwca lecz glownie lowilem piekne lopaty sandacza z lodzi gonilem 3 raz brak efektow mnie motywuje jeszcze bardziej do dzialania martwi mnie jednak bardzo mala liczba lowionych ryb przez mase ludzi ktorzy tylko na ta rybe poluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmijcie sie prowadzeniem forum poprawnej polszcYzny a nie wedkarakie patafiany

Patryku ! Na forum obowiązuje tzw. nie pisany kodeks, który siłą rzeczy wymusza aby osoba pisząca posty okazywała się dobrym wychowaniem.

Raz że pisząc posty nie chce Ci się ich pisać w sposób prawidłowy czym okazujesz brak szacunku dla czytających.

To dwa jeszcze obrażasz forumowiczów bo zwrócili Ci za to uwagę. 

Nie złość się tylko napisz/edytuj posta tak aby czytało się go ze zrozumieniem, a nikt nie będzie się czepiał i zauważysz że rozmowa wróci na temat twojego pytania, a nie wywodów na temat kultury osobistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że lepiej jest ignorować takich użytkowników a selekcja naturalna zrobi swoje. Nie potrafi dostosować się to sam zniknie.

Ktoś kto pyta "patafianow" o pomoc sam musi być na dość mizernym poziomie.

Na tym forum nie brakuje wędkarzy znających się na rzeczy. Wystarczy poczytać trochę postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...