Skocz do zawartości

XXI Puchar Warty 02.04.2017 r.


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale emocji i wrażeń nikt Tobie/Wam nie odbierze. :) Rwać przynęty też trzeba umieć z godnością. W tym miejscu muszę się przyznać, że nie potrafię rwać przynęt z "godnościom i kulturom osobistom". Kurza twarz i Kurka wodna, to najcieplejsze słowa jakie kieruję pod adresem tego czegoś złośliwego na dnie, co tylko czycha na moje przynęty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Alexspin said:

3 godziny biczowania wody, efekt - 16 przynęt (we dwoje) pozostawionych na zaczepach, 2 odgryzione ogonki twisterów i kilka ugryzień komarów... :(

Dużo się działo jednym słowem. Przyznam jednak że wolałbym taki wyjazd zamiast siedzieć w domu. 

 

Zapytam nieśmiało na co brały komary?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przesadzasz. Jeśli skusily się na Ciebie musiały być wybredne. Pewnie nie jestem jedynym który tak myśli.

Piszesz bardzo ciekawe posty i musisz znać się na rzeczy. Za Twoją poradą,dla innego użytkownika, kupiłem spinning Jaxona i jestem zadowolony. Świetnie pasuje do Spróbować Passion, bardzo dobrze wyważony i przyjemnie się łowi. Dla mnie bomba :)

 

Następnym razem będzie lepiej, każdemu zdarzają się takie wyjazdy. Czytałem ostatnio o Gruntowych Mistrzostwach Polski gdzie wymiar ochronny był większy niż przeciętna wielkość ryb w zbiorniku. Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zwykły michał napisał:

(...) Za Twoją poradą,dla innego użytkownika, kupiłem spinning Jaxona i jestem zadowolony. Świetnie pasuje do Spróbować Passion, bardzo dobrze wyważony i przyjemnie się łowi. Dla mnie bomba :)(...)

Z ciekawości, o którym kijku mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...