Skocz do zawartości

Nowy Prezes PZW


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie Alku, niekoniecznie! Teodor jest osobą, która już w 2005 roku próbowała skruszyć beton związkowy i wystartował wtedy w wyborach na prezesa ZG. A jak się domyślasz, beton go nie dopuścił. Miał wtedy spore poparcie internautów m.in na Rybim Oku (również moje osobiste!), ale wtedy, jeszcze w starciu z gen. UB, to nie wystarczyło - niestety. Ja osobiście mam więc nadzieję, że coś się zmieni, coś się ruszy w naszych wspólnych sprawach. Jest pedagogiem, więc może przyszedł czas pedagogów?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, oby Twoje słowa były prorocze, ale czy zmiana prezesa będzie wystarczająca? Czy jeden człowiek jest w stanie przeprowadzić rewolucję? Tego niestety wymaga PZW. Chyba że podejmie jedyną słuszną decyzję i wygłosi - "sztandar wyprowadzić"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie

Jak mówi J.Kolendowicz, trzeba poczekać. Wtedy się wyda, czy nowy prezes, jest za wędkarzami, czy beton go przerobi, by był przeciw nam. Uważam, że prezesem powinien być młody facet/kobieta, oczywiście ze starzem wędkarskim oraz z dalekimi horyzontami na związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, to co? Wszystkich w ZG na zieloną trawkę? Ja ciągle się zastanawiam, czego boją się wędkarze w sile wieku? Tacy jak my! Przecież wystarczy krzyknąć, potem owinąć siatką, i do "wody szlachtę", i masz wtedy wyczyszczone, jak po stalinowskiej czystce. Można także przejąć nocą ZG, jak robią to nasze partie polityczne. Niby prawnie na poważnie są możliwości, a każdy tylko gada, i nic się nie zmienia. My tworzymy PZW, a nie dziadygi z poprzednich ustrojów. Opłata jednakowa na okręgi, dalej nie jest w stanie przejść. Mydlenie oczu przez związek tylko. Jak płace, to wymagam prawda? Wymagam ryb, i dostępu do wody publicznej. Cała PL jest głupia, bo ma w nosie, by raz na zawsze zrobić porządek z całym PZW,  z całym w stolicy i miastach innych. Ps. Dalej gospodarka rybacka, nie jest racjonalna, a rozbujnicza. Tak było jest i będzie, tak samo z ZG i OZ PZW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stawny napisał:

potem owinąć siatką, i do "wody szlachtę", i masz wtedy wyczyszczone, jak po stalinowskiej czystce.

Jakie metody taka czystka.

2 godziny temu, stawny napisał:

Można także przejąć nocą ZG, jak robią to nasze partie polityczne.

Stare, sprawdzone metody ... A to przed czystką czy po czystce?

2 godziny temu, stawny napisał:

Jak płace, to wymagam prawda?

Nie zapomnij, że poza prawami masz również obowiązki.

Myślę ze warto poczekać i zobaczyć, co nowy prezes będzie miał do zaoferowania. Szczerze mówiąc za wiele się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że spróbują napisać chociaż kilka słów na temat człowieka który będzie zarządzać tym (brak mi słowa) Wiadomo że został i nic oprócz tego. Kim był całe życie jest bez znaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stawny napisał:

(...) My tworzymy PZW, a nie dziadygi z poprzednich ustrojów. (...)

Przepraszam, ale też jestem z poprzedniego ustroju (ten sam rocznik co Pan Teodor). Sugerujesz, że nie masz PRL-owskich korzeni? Bocian Cię przyniósł? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, ale mówie o władzy, a nie o Twoich korzeniach. To władza na szczeblu l dalej ten sam system stosuje jaki był za poprzedniego ustroju.. To ich, a nie Ciebie. Jeśli biega o prezesa, to może będzie wreszcie bardziej ogarnięty niż poprzednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu kolegów ma podobnie jak Ja? Multum ma tak jak Ja.

Toznaczy: opłacają składki i więcej ich nic nie interesuje. Chcą uprawiać swoje hobby, tylko temu należą i płacą bo nie zrzeszony ma drogo. Dla mnie PZW ma zarybiać, a nie odrybiać. Mam negatywne. i pozytywne odczucia. Ale może doczekam normalności?

Edytowane przez stawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie stawny gdzie Pan był jak w zeszłym roku na Twardej robiliśmy manifestacje? Gdzie Pan był jak chodziliśmy z petycjami do posłów Sejmu RP i prokuratury?  Nie wiem czy Pan sobie robi żarty czy jest Pan kolejnym krzykaczem internetowym a jak jest okazja coś konkretnego zrobić to siedzi cicho..

Koledzy, napiszę krótko. Nowy prezes to 'nasz' człowiek i jeśli on da się przeciągnąć na ciemną stronę to ja wypisuje się ze związku i daje sobie całkowicie spokój z jakimikolwiek dalszymi inicjatywami w tym temacie.

Pewności nigdy mieć nie możemy ale jest to kolejny krok do poprawienia sytuacji w PZW i warto trzymać kciuki za człowieka a nie od razu go skreślać.  Informacje o Panu Teodorze znajdziecie tutaj

LINK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 11:58, Mormycha napisał:

Panie stawny gdzie Pan był jak w zeszłym roku na Twardej robiliśmy manifestacje? Gdzie Pan był jak chodziliśmy z petycjami do posłów Sejmu RP i prokuratury?  Nie wiem czy Pan sobie robi żarty czy jest Pan kolejnym krzykaczem internetowym a jak jest okazja coś konkretnego zrobić to siedzi cicho..

Koledzy, napiszę krótko. Nowy prezes to 'nasz' człowiek i jeśli on da się przeciągnąć na ciemną stronę to ja wypisuje się ze związku i daje sobie całkowicie spokój z jakimikolwiek dalszymi inicjatywami w tym temacie.

Pewności nigdy mieć nie możemy ale jest to kolejny krok do poprawienia sytuacji w PZW i warto trzymać kciuki za człowieka a nie od razu go skreślać.  Informacje o Panu Teodorze znajdziecie tutaj

LINK

 

Nie było mnie w kraju, a protest oglądałem z YT z Twardej, poparłem go! Wiem kolego Mormycha, że prezes swój, ale pisałem, by nie przeszedł na ciemną stronę. Ja, jestem krzykaczem, oj nie! Ja tylko stwierdzam co widzę.

 

 

Dnia 25.10.2017 o 23:04, zwykły michał napisał:

Strona z informacjami o nowym prezesie jest niedostępna. 

Miejmy nadzieję, że to tylko problemy witryny. Dziś WW podobno z nim wywiad przeprowadza! Online nawet z Yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Koleżanki i Koledzy, na kanale YT wiadomości wędkarskich, jest mini wywiad z Prezesem PZW. Polecam obejrzeć. Prezes odp. na pyt. wędkarzy.

 

Edytowane przez stawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...