Skocz do zawartości

UWAGA!!! Oszust na Olx.pl


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję babciom i dziadkom którzy w emocjach dają się oszukać w tzw. "metodzie na wnuczka", ale jakoś nie potrafię współczuć wędkarzom, którzy dają się naciągnąć oszustowi na kilkadziesiąt złotych. I wcale nie o kwotę mi  chodzi. Bo jakim trzeba być (za przeproszeniem) "durniem", żeby połakomić się na produkt za 50zł, jeśli jego cena rynkowa wynosi wielokrotność tej kwoty? A od czego wyszukiwarka, żeby zajrzeć do różnych sklepów int. porównać ceny, zastanowić się? Ale jak to mówią, "naiwnych nie sieją, sami się rodzą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczyściłem. Nie będzie na forum obrażania innych ludzi bez względu na to, jaki mają w kieszeni paszport, legitymację partyjną, co jedzą i z kim sypiają. Wyznaję również zasadę, że nie dyskutuję z przyjaciółmi o polityce i pewnie dlatego ciągle ich mam.

Kolega Mierekjakiśtam zakończył swoją karierę na forum i więcej nie będzie nas niepokoił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wind napisał:

Wyznaję również zasadę, że nie dyskutuję z przyjaciółmi o polityce i pewnie dlatego ciągle ich mam.

Dobra zasada, ale nie zawsze się da.
 I jeszcze apel do kolegów: Proszę mi tu w okresie przedświątecznym nie denerwować naszego Drogiego Admina. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...