Skocz do zawartości

Kołowrotek do Dalekich rzutów


Rekomendowane odpowiedzi

Multiplikator, ale do tego potrzebne jest wędzisko castingowe (z pazurem) i 400.- zł trochę mało jeśli ma to być dobry multiplikator. Najbliższa spełnienia warunków (najtańszy z dobrych) jest DAIWA TATULA CT 100HSL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xxkrisu902 napisał:

DAIWA TATULA CT 100HSL Multiplikator, POJEMNOŚĆ SZPULI - 135/0,32mm

poszukuje kręciołka do dalekich rzutów  

Nie rozumiem, co to ma do rzeczy, że 135m/0,32mm?

Po co Ci kołowrotek z systemem LCS?

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszku, nie doczytałem tego w pytaniu, zasugerowałem się że chodzi o spinning. W temacie innych metod połowu nie wypowiadam się, bo ostatni raz na spławik łowiłem 50 lat temu, a nigdy nie łowiłem na żywca... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2018 o 09:37, xxkrisu902 napisał:

Docio znalazłem jakis kręciołek ze szpulą Long cast możesz rzucić okiem ??

Nada się, od biedy. Szpula long cast jest bardzo charakterystyczna lecz niektóre firmy uważają, że wydłużenie standardowej o 50% już uprawnia do nadania tej nazwy. Prawdziwy long cast - przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie! Polecam przejrzeć kołowrotki z tej stronki http://got.by/2qj6c6. Sam posiadam trzy i jeszcze się nie zawiodłem. Odpowiednia cena do jakości. Myślę, że będziecie zadowoleni. Serdecznie polecam. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje do własnych potrzeb. Pozdrawiam sumiarz z nad warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że desperacja spamerów powoli osiąga szczyt skoro reklamują kołowrotki po 7-10$. 

4 godziny temu, miloszkn@gmail.com napisał:

Odpowiednia cena do jakości.

Warto wiedzieć co się pisze polecając szmelc. No bo to cena sprzedaży a nie zakupu a zarobić trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo dobrych opinii o kołowrotkach z Aliexpress. Na pewno można kupić coś co pokręci w wędce z lekkim spławikiem. Jeśli ktoś lubi brać udział w loterii to warto kupować bez poleceni.

Z pewnością warto kupić drobny sprzęt typu krętliki i worki pva. Gumy wyglądają jak z katalogu polskiego dystrybutora a cena jak w hurtowni albo niższa. 

Często kupuje drobny sprzęt jest dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teoretycznie tak, ale ja osobiście odradzam bo raz, że na przesyłkę czekasz naprawdę długo, a dwa nigdy nie wiesz co dostaniesz nie wspominając już o gwarancji. Na allegro czy w sklepach internetowych w Polsce spokojnie znajdziesz dobry kołoworotek do tej ceny, nie widzę sensu kupna na zagranicznych portalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...