Skocz do zawartości

Poszukuję drutu ze stali nierdzewnej.


Docio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tematem drutu ze stali nierdzewnej o średnicy 0,1 i 0,2 mm. Sklepy modelarskie od miesięcy świecą pustkami i choć mają w ofercie to od wiosny nigdzie nie spotkałem. Jasne, że nie jestem w stanie sprawdzić każdego sklepu a niektóre oferty na Alledrogo są z góry stracone przez negatywne komentarze, stąd ten post-prośba. :) 

Dlatego tu zwracam się z prośbą, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Jestem, za rozsądną cenę, chętny zakupić po 10 szt odcinków 1 m każdej wspomnianej średnicy. Jeden odcinek wykluczony ze względu a raczej z braku możliwości prostowania go w warunkach domowych. Podawajcie linki, chętnie odwiedzę każdy. Pomocy ze sklepem stacjonarnym też nie odmówię.

Edytowane przez wind
edycja tytułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ebay nie miałem styczności. Na Allegro konto mam od kilku lat i zero problemów jak dotąd. Większość problemów zapewniają sobie sami kupujący, bo 2 zł taniej. Zaraz spojrzę. :) 

 

Znalazłem jedną ofertę, chyba, bo po niemiecku a ja ni w ząb, więc odpada. Lubię rozumieć co czytam i jakie są warunki. Przejrzałem zasady płatności i wiem, że ebay odpada. Może i jesteśmy w UE ale moje konto i waluta jeszcze nie.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jungu. Druga to oferta hurtowa, te 0,5 kg starczyłoby do końca życia a i pewnie jeszcze by sporo zostało. :) 

Dental nie jest problemem ale jego magazynowanie już tak. W domu nie jestem w stanie go wyprostować. Kile do spławików muszą być niemal idealne. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal idealne pozostawia miejsce na błąd ;) Spławiki z pióra mają wygięte kile...

0.5 kg to oferta hurtowa? Potrzebne by były drobne poprawki w produkcji żeby zwiększyć rozmach, dodatkowy taboret na balkonie i zestaw pędzli Po kilku miesiącach nawet Cralusso dostanie zadyszki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Docio napisał:

W domu nie jestem w stanie go wyprostować.

Jeden koniec do pręta w balustradzie na balkonie, na klatce schodowej, drugi do wkrętaka i pociągnąć. Widziałeś kiedyś, jak prostują drut 6 mm na jarzma do zbrojeń budowlanych? Stwórz tego miniaturę...

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z prostowania stali nierdzewnej, ale może uda się wyprostować naciągając np. na śrubie rzymskiej.

Uciąć odpowiedni odcinek drutu, jeden koniec jak napisał Jarek do balkonu, drugi do śruby rzymskiej i na drugi koniec balkonu. Przy naciąganiu śruby drut powinien się naddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...