Jump to content

Poszukuję drutu ze stali nierdzewnej.

Docio
 Share

Recommended Posts

Zgodnie z tematem drutu ze stali nierdzewnej o średnicy 0,1 i 0,2 mm. Sklepy modelarskie od miesięcy świecą pustkami i choć mają w ofercie to od wiosny nigdzie nie spotkałem. Jasne, że nie jestem w stanie sprawdzić każdego sklepu a niektóre oferty na Alledrogo są z góry stracone przez negatywne komentarze, stąd ten post-prośba. :) 

Dlatego tu zwracam się z prośbą, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Jestem, za rozsądną cenę, chętny zakupić po 10 szt odcinków 1 m każdej wspomnianej średnicy. Jeden odcinek wykluczony ze względu a raczej z braku możliwości prostowania go w warunkach domowych. Podawajcie linki, chętnie odwiedzę każdy. Pomocy ze sklepem stacjonarnym też nie odmówię.

Edited by wind
edycja tytułu.

Z ebay nie miałem styczności. Na Allegro konto mam od kilku lat i zero problemów jak dotąd. Większość problemów zapewniają sobie sami kupujący, bo 2 zł taniej. Zaraz spojrzę. :) 

Znalazłem jedną ofertę, chyba, bo po niemiecku a ja ni w ząb, więc odpada. Lubię rozumieć co czytam i jakie są warunki. Przejrzałem zasady płatności i wiem, że ebay odpada. Może i jesteśmy w UE ale moje konto i waluta jeszcze nie.

Edited by Docio

Dzięki Jungu. Druga to oferta hurtowa, te 0,5 kg starczyłoby do końca życia a i pewnie jeszcze by sporo zostało. :) 

Dental nie jest problemem ale jego magazynowanie już tak. W domu nie jestem w stanie go wyprostować. Kile do spławików muszą być niemal idealne. :) 

Niemal idealne pozostawia miejsce na błąd ;) Spławiki z pióra mają wygięte kile...

0.5 kg to oferta hurtowa? Potrzebne by były drobne poprawki w produkcji żeby zwiększyć rozmach, dodatkowy taboret na balkonie i zestaw pędzli Po kilku miesiącach nawet Cralusso dostanie zadyszki B)

8 godzin temu, Docio napisał:

W domu nie jestem w stanie go wyprostować.

Jeden koniec do pręta w balustradzie na balkonie, na klatce schodowej, drugi do wkrętaka i pociągnąć. Widziałeś kiedyś, jak prostują drut 6 mm na jarzma do zbrojeń budowlanych? Stwórz tego miniaturę...

Edited by Jotes

Nie mam doświadczenia z prostowania stali nierdzewnej, ale może uda się wyprostować naciągając np. na śrubie rzymskiej.

Uciąć odpowiedni odcinek drutu, jeden koniec jak napisał Jarek do balkonu, drugi do śruby rzymskiej i na drugi koniec balkonu. Przy naciąganiu śruby drut powinien się naddać.