Skocz do zawartości

Wodery do brodzenia.


Mr. C
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie na forum. 

Mam dwa pytania jakie buty do spodniobutow z alli polecacie i jaki rozmiar wybrać ( tzn. Ile większą rozmiarówka). 

A drugie dość głupie pytanie ale jakże nurtujące mnie przez ostatni sezon gdzie lub jak przechowywujecie podczas brodzenia ponad pas wszelkiego rodzaju niebedny sprzęt ( przynety, jakieś nożyczki wychaczacz)? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mr. C napisał:

A drugie dość głupie pytanie ale jakże nurtujące mnie przez ostatni sezon gdzie lub jak przechowywujecie podczas brodzenia ponad pas wszelkiego rodzaju niebedny sprzęt ( przynety, jakieś nożyczki wychaczacz)?  

W torbach przez ramię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr. C napisał:

I myślałem że jest jakąś sprawdzona lorba labo nerka coś w stylu

Jest. Potrzebne szelki taktyczne i pojemnik naramienny. Ewentualnie pokrowiec od OP1. Nie wiem tylko jak chcesz wyjmować cokolwiek z takiego pojemnika nie gubiąc wszystkiego w wodzie. Z OP1 wypadnie nawet po pochyleniu się, bo to miękki materiał z dość kiepskim zamknięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. Ale nie zamierzam tego wyciągać jak będę po pachy w wodzie czy coś ale mam takie odcinki  A chciałbym mieć wszytsko przy sobie i zmieniać na płytszej a nie za chwilę że czegoś mi brak. 

Jeszce raz dziękują za odp na ten temat. 

Jeszcze jakby była możliwość o te butu do brodzenia ile większe do śpiochów nepor owych 4 mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...