Jump to content

Prośba o pomoc.

MałaMi
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.
Mam nadzieję, że ktoś z bywalców będzie w stanie i będzie chętny mi pomóc.
Mój mąż wędkuje hobbystycznie od przynajmniej 10 lat. W sumie sprzęt ma kompletny, ale może Wy bardziej zorientowani w temacie możecie podsunąć pomysł czego nie zawodowcy nie kupują, a jest np. przydatne?
Chciałam tylko zaznaczyć, że wielkich osiągnięć nie ma. Nawet sugerowałam zmianę hobby, ale wędkowanie go odpręża.
Pomożecie i podsuniecie jakiś pomysł, co by się przydało na zbliżające się urodziny?
Będę wdzięczna za poświęcony mi czas:)

Tylko się ze mnie nie śmiejcie:) ja w tym czasie czytam książki albo jeżdżę na rowerze, więc się nie znam.
Co wiem: łowi na jeziorach, robi zanętę, na pewno ma spławiki i na pewno takie cięższe "koszyczki", które zarzuca tak daleeeko, i sygnalizator jakby brały ryby, ale pierony nie chcą nigdy brać:)))

Może kurs łowienia mu kupić??:)

Jakieś sugestie Panowie?

P.S.
Mam nadzieję, że tutaj nie bywa:)

14 minut temu, MałaMi napisał:

Co wiem: łowi na jeziorach, robi zanętę, na pewno ma spławiki i na pewno takie cięższe "koszyczki", które zarzuca tak daleeeko, i sygnalizator jakby brały ryby, ale pierony nie chcą nigdy brać:)))

O, ziomal gumofilc jak my. :) Jak znam życie to ma wszystko do połowu w dzień i w nocy. Sprzęt kempingowy odpada, bo pomiędzy wierszami czytam o wypadach jednodniowych. Tak patrzę po sobie to praktycznie wszystko mam i nie da się mnie zaskoczyć jakimś brakiem. Co jakiś czas kołowrotek albo wędzisko ale to trzeba by było znać szczegóły i potrzeby, które jak wiemy, wynikają z potrzeby chwili na podstawie impulsu zbudowanego na widok jakiegoś kijka lub młynka. :D 

Sprawę może rozwiązać coś prozaicznego i niekoniecznie drogiego jak dobry i śmieszny kubek termiczny do napojów, takich różnych ;) Albo coś kolekcjonerskiego, niekoniecznie potrzebnego i stricte wędkarskiego. Jakiś fajny nóż, którego wcale nie musi używać za to chętnie będzie się nim chwalił. Często rzeczy całkowicie nie wędkarskie sprawiają, że wędkowanie jest przyjemniejsze.

A linki całkiem przypadkowe choć przekazują obraz zgodny z moimi intencjami.

Fotel firmy Elektrostatyk możesz brać w ciemno, bardzo dobra jakość. Posiadam 2 sztuki takiego modelu

https://sklepdrapieznik.pl/fotele-i-krzesla-wedkarskie/10751-krzeslo-elektrostatyk-kw2.html

Służą niezawodnie już kilka lat, zarówno mi nad wodą jak i kotu, lubi sobie na nich spać.

Jeżeli szanowny małżonek wędkuje również w chłodnych porach roku, dobrym prezentem byłby komplet ciepłej bielizny termoaktywnej.

Sam bardzo doceniam takową podczas późnojesiennych wypraw.

• 8 months later...