Skocz do zawartości

waga przynęt


HotDog1595ಠ_ಠ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dopiero zaczynam z wedkowaniem i chciałbym się zapytać czy dobrze wyliczyłem ciężar jaki moge wyrzucić wędką spinningową,To tak do stalki przywiązałem ceglany koszyczek i uniosłem do góry moja wędka była zgięta w 90 stopniach odwiązałem koszyczek i zaniosłem na wage ciężar koszyczka wynosił 300 gram.Czyli moja wędka bedzie mogła wyrzucić 300 gram przynęty tak? czy morze powinienem coś jeszcze dodatkowo obliczyć,proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę :) Żeby zarzucić musisz wziąć wymach żeby nadać ruch przynęcie. W tym momencie złamie się Twoje wędzisko.

Cw powinno być opisane na blanku. Jeżeli nie ma to poszukaj jakiś innych oznaczeń typu model, numer seryjny i poszperaj w internecie.

Niedawno Docio opisywał jak z grubsza można określić cw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, HotDog1595ಠ_ಠ napisał:

Witam mam pytanie dopiero zaczynam z wedkowaniem i chciałbym się zapytać czy dobrze wyliczyłem ciężar jaki moge wyrzucić wędką spinningową,To tak do stalki przywiązałem ceglany koszyczek i uniosłem do góry moja wędka była zgięta w 90 stopniach odwiązałem koszyczek i zaniosłem na wage ciężar koszyczka wynosił 300 gram.Czyli moja wędka bedzie mogła wyrzucić 300 gram przynęty tak? czy morze powinienem coś jeszcze dodatkowo obliczyć,proszę pomóżcie.

A napisali coś na wędzisku? Tak w okolicach uchwytu. Ewentualnie zrób zdjęcie sprzętu i wrzuć na forum.

Edytowane przez HaDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JKarp napisał:

To co zrobiłeś to sprawdziłeś moc wędki i wynosi ona około 1/3 lb.

JKarp

 

46 minut temu, zwykły michał napisał:

A nie 2/3 lb?

To co to za wędzisko? Ja spinningiem 4 lb łowię mikro-ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...