Jump to content

Pomoc


Woogi Bogi
 Share

Recommended Posts

Problem w tym, że pojedyncze części zazwyczaj kosztują tyle, że bardziej opłacalne jest kupienie nowej. Doświadczyłem tego dwukrotnie - u JAXONA i na Aliexpress.

Poza tym niektóre firmy bardzo niechętnie, albo w ogóle nie sprzedają części składowych. Z krajowych firm można się dogadać bez problemu z DRAGONEM i JAXONEM, natomiast KONGER i MIKADO są pod tym względem bardzo oporne.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałem problemu z serwisem Mikado. W mojej wędce pękła sekcja szczytowa, niestety w sezonie majowym, a na reklamację powiedzieli mi dwa tygodnie, bo musiałem odesłać przez sklep w którym zakupiłem wędkę. Więc postanowiłem zadzwonić do serwisu i za połowę ceny całej wędki zakupiłem sekcję szczytową, która dotarła do mnie w kilka dni, a tą złamaną odesłałem do serwisu.  Po 2-3 tygodniach odesłali do mnie w ramach reklamacji drugą szczytówkę. Tak więc mam jedną zapasową.

Link to comment
Share on other sites

Adam, miałeś dużo szczęścia. Moje reklamacje (jedna na wędzisko i dwie na kołowrotki) miały szczególne "zaparcia" i trwały od 2 do 4 miesięcy. Może to ja miałem pecha, ale gdy wówczas pytałem na forach, to potwierdziło mi się, że nie tylko ja miałem problemy.

Zresztą to nie ma już dla mnie znaczenia, trzy lata temu zamknąłem moją "przygodę" z Mikado, za wyjątkiem plecionek, które - mimo średnich i złych opinii - o dziwo, mi się sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.09.2021 o 07:42, Alexspin napisał:

Może to ja miałem pecha, ale gdy wówczas pytałem na forach, to potwierdziło mi się, że nie tylko ja miałem problemy.

Po raz kolejny potwierdzam. Dopasowanie szczytówki do feedera trwało 6 miesięcy bo zgubili środkowy skład. I nie była to praca gwarancyjna lecz jak najbardziej odpłatna. Z Mikado jestem wyleczony na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...