Skocz do zawartości

Co to za przynęta


Warchi1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to odlew najprawdopodobniej z żywicy epoksydowej. Ale ten zadzior z przodu wygląda trochę jak z formy do odlewania plastiku. Ale jest to najprawdopodobniej prototyp sprawdzający materiał ponieważ nie ma żadnych uszek do zawieszenia kotwiczki lub haczyka ani do przywiązania przynęty do przyponu/szybko złączki.  Wiec do łowienia raczej się nie nada.

Edytowane przez mikolaj łódzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Warchi1 napisał:

Sprzedawca nie chciał powiedzieć kto jest producentem.

Może rękodzieło? Wielokrotnie u nas spotykałem w sklepach wędkarskich spławiki robione przez wędkarzy i zawsze na takie pytanie dostawałem odpowiedź - rękodzieło. Handlarze nie chcą ujawniać intratnych umów z rękodzielnikami, ot i cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze nigdy nie spotkałem się z rękodzielniczymi gumami, które miały zatopione w korpusie dodatkowe elementy. W komercyjnych przynętach owszem. Być może to przynęta z manufakturki litewskiej jak i ... chińskiej. Ale i tak bez odnalezienia źródełka, to tylko domysły. :)

Tak z ciekawości się zapytam, czy materiał jest miękki, czy twardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za nieporadność. Sprawdź katalog Illes a zobaczysz, że na ten rok francuzi w ogóle nie dali ofert dla drop-shot. U nas technika ta jest niedozwolona, więc nie spodziewaj się jawnej sprzedaży do tej techniki lecz nazw zbliżonych stosowanych do przynęt spinningowych, choć podane przeze mnie linki temu przeczą.

Jeśli upierasz się konkretnie przy tej przynęcie to kontakt ze sklepem i wio pojazdem, masz jakieś 200 km do Berlina. Jak na zaspokojenie swoich pragnień to niewiele. I spiesz się, bo jeśli nie ma w katalogu na ten rok a mamy listopad na progu, to nic tylko są to końcówki magazynowe i będzie można o nich zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dwa ostatnie katalogi i nie ma takiej gumy. Może to model wycofany z oferty i sprzedają resztki..

Nie spotkałem się wcześniej z Illex i mają ciekawą ofertę. Wiele z tego widziałem na AliExpress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 14:15, Warchi1 napisał:

Ty chyba zaspokajasz swoje potrzeby szyderą. Oczywiście to do Docio.(...)

Wyjątkowo niemiłe i niestosowne...uoeee.gif Na przyszłość możesz spodziewać się ignorowania Twoi pytań, czego Ci nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...