Skocz do zawartości

DAM


zwykły michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były kiedyś dyskusje na temat powrotu firmy DAM i obiecałem Dociowi że dowiem się coś więcej. W końcu udało mi się pamiętać i napiszę co wiem.

Znak towarowy został wykupiony przez właściciela Savage Gear, chyba Ocean coś tam :) Właściciel sklepu z mojej miejscowości mówił mi wczoraj, że sprzęt jest naprawdę dobrej jakości. Sprzedał ich bardzo dużo i nie miał żadnych reklamacji. Akurat do niego mam pełne zaufanie bo znamy się od wielu lat i wprost mówi mi czego nie kupować.

Pokręciłem na sucho pierwszym z brzegu modelem karpiowym i mogę napisać, że pracuje bardzo cicho, jest dobrze wyważony i hamulec działa płynnie. Gdyby był mi potrzebny to bym kupił.

Moim zdaniem warto rzucić okiem kiedy będziecie w sklepie.

Edytowane przez zwykły michał
Literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos firmy D.A.M., czy mógłbyś dopytać tego znajomego jaką ma opinię o tych plecionkach.
Osobiście próbowałem ich w castingu i mam ambiwalentne odczucia, choć spotkałem się z w miarę pozytywnymi opiniami.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ma tylko kołowrotki. Anglicy najczęściej łowią karpie w wannach z braku naturalnych zbiorników :) Spinning to raczkujący rynek ale oczywiście zapytam.

Na pewno nie poleca kołowrotków Sonic, nawet wrogom. Przestał sprzedawać z powodu ilości reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zwykły michał napisał:

Były kiedyś dyskusje na temat powrotu firmy DAM i obiecałem Dociowi że dowiem się coś więcej. W końcu udało mi się pamiętać i napiszę co wiem.

Znak towarowy został wykupiony przez właściciela Save Gear, chyba Ocean coś tam :) Właściciel sklepu z mojej miejscowości mówił mi wczoraj, że sprzęt jest naprawdę dobrej jakości. Sprzedał ich bardzo dużo i nie żadnych reklamacji. Akurat do niego mam pełne zaufanie bo znamy się od dobrze od wielu lat i wprost mówi mi czego nie kupować.

Pokręciłem na sucho pierwszym z brzegu modelem karpiowym i mogę napisać, że pracuje bardzo cicho, jest dobrze wyważony i hamulec działa płynnie. Gdyby był mi potrzebny to bym kupił.

Moim zdaniem warto rzucić okiem kiedy będziecie w sklepie.

Mógłbym napisać - jesteś wielki, ale znów urosłeś w moich oczach nie olewając staruszka.

Wielkie Dzięki! :D :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Mam 1.93 m a to nie mało ;)

Widzimy się nawet kilka razy w tygodniu, piszemy do siebie i ciągle mi "wypłata" z głowy. 

 

Edytowane przez zwykły michał
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2022 o 13:54, zwykły michał napisał:

 Anglicy /--- Spinning to raczkujący rynek 

 

Interesujące zwazywszy na fakt ze wybryki natury jak Sambójcza Kaczka to patent Braci Hardy z przed ponad stu lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...