Skocz do zawartości

[Portal] Puchar ForumWedkarskie.pl - podsumowanie.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wiosny spotykamy się od czasu do czasu aby się zintegrować i porywalizować w przyjacielskiej atmosferze. Dziś miały miejsce ostatnie w tegorocznej serii zawody o Puchar ForumWedkarskie.pl. Niestety, za oknem listopad, pogoda nie sprzyja wędkowaniu, pewnie dlatego spotkaliśmy się we trzech, Jonasz, Paweł i ja, czyli trzech tenorów forumowego spławika . Dziś miało się rozstrzygnąć, kto przytuli pamiątkowy puchar i trochę drobiazgów każdemu wędkarzowi przydatnych.

 

Zobacz cały artykuł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem pod wrażeniem i to niemałym. Gratki Panowie. :)

Paweł mógłbyś dać opis swojego bata?

 

Zbyszku nie chce zawieść Twoich oczekiwań, nie jestem żadnym specem od opisu wędek.

 

To jest XT-PRO Limited Edition Polje Jaxon, 8 metrów.

Krótko po zakupie byłem rozczarowany tym batem i zły, że tyle pieniędzy poszło na nic. Pomimo niewielkiej wagi nie dało się go dłużej trzymać w rękach   (szybko męczył kręgosłup i ręce).

 

Wcześniej łowiłem Mikado Tournament 7m. Jaxon w porównaniu do Mikado jest znacznie sztywniejszy, więcej satysfakcji w ciąganiu ryb daje mikado.

 

Ale z czasem przekonałem się i do Jaxona. Niewątpliwie daje większe możliwości łowienia na dalszych odległościach.

 

No i rzecz najważniejsza łowię dalej od Daniela :P

 

Niewątpliwe mocny kij. W tym roku udało się kilka ładnych ryb wyciągnąć i wędka jest cała, a mikado już 2 razy kleiłem.

 

A w Centrum W. mówili, że mi się szybko połamie.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbyszku nie chce zawieść Twoich oczekiwań

No to się stało wręcz odwrotnie. :) Ja uwielbiam sztywne kijki a Mikado nawet nie dotykam. ;) 

Myślę od jakiegoś czasu nad powrotem do bata i jak już się zdecyduję, to zapewne będzie siódemka, więc sporo lżejszy. Łypię też okiem w stronę Mistrala, cena podobna do Jaxona, parametry też z wyjątkiem wagi, która jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...